letadlo ico Letenky do Vietnamu
Vietnam


Ho Či Minovo Město za 12690 Kč
Ho Či Minovo Město za 12690 Kč

12. 1.  |Do Vietnamu právě teď nabízí akční letenky Quatar Airlways za dvanáct a půl tisíce. Let trvá přibližně čtrnáct hodin a je k němu zapotřebí připočítat mezipřistání v Doha v Kataru. Ho Či Minovo město se ... Podrobnosti


Unikátní seznam akčních letenek z Vídně
Unikátní seznam akčních letenek z Vídně

12. 12.  |Výjimečně jsme si dnes připravili překvapení pro východní část naší republiky, která má letiště ve Vídni blíže než to v Praze. Z Vídně je k mání řada pěkných akčních letenek, které ... Podrobnosti


Další akční letenkyVietnam neboli Vietnamská socialistická republika je stát nacházející se na jihovýchodě Asie při pobřeží Jihočínského moře na poloostrově Západní Indie. Hlavním městem Vietnamu je Hanoi, kde žije přes 7 milionů lidí. Země má celkem přes 90 milionů obyvatel, čímž se řadí na třináctou pozici seznamu nejlidnatějších státu na světě. V rámci asijských zemí je na osmém místě. Úředním jazykem je vietnamština, ale velmi rozšířena je tu i angličtina, francouzština či čínština. Měnou je vietnamský dong, jehož kurz je opravdu velmi nízký – asi jako ceny letenek z Prahy do Vietnamu.

Měna Vietnamu: Vietnamský dong
Aktuální kurz: 10000 VND = 9 CZK


Letiště Vietnam

Oblasti

Podnebí ve Vietnamu – na kdy bookovat letenky do Vietnamu

Podnebí ve Vietnamu se vzhledem k velikosti státu značně liší. Obecně je tu ale v období mezi květnem a zářím velmi vlhko. Vysoké teploty kolem 30°C jsou doplněny častými srážkami. Naopak zimní měsíce, kdy se teploty v nížinách pohybují kolem 20°C, je sucho. V horách jsou rozdíly mezi teplotami mnohem větší – v zimě kolem 5°C v létě až ke 40°C. Záleží tedy jen na vás, na kdy si levné letenky do Vietnamu objednáte.

Do Vietnamu za turistickými cíli

Ve Vietnamu je mnoho přírodních krás, které byste neměli na své dovolené vynechat. Za návštěvu určitě stojí mramorové hory, nacházející se nedaleko města Danang, Nha Trang, kde je i nejdelší lanovka nad mořem na světě, nádherné pláže na ostrově Phu Quoc nebo delta Mekongu. Krásné je také místo My Son, které je nejvýznamnějším pozůstatkem po království Čampa. Z měst se určitě projděte po hlavním městě Hanoj, kde je mnoho chrámů a pagod, Ho Či Minově městě nebo Hoi An. Ve Vietnamu je toho opravdu hodně, proto neváhejte si do této destinace objednat levné letenky s odletem z Prahy.

Za přírodou do Vietnamu

Vietnam má na svém území dvě oblasti zapsané na seznamu světového přírodního dědictví UNESCO. Jedná se o národní park Phong Nha-Kẻ Bàng a Hạ Long Bay. Kromě toho je Vietnam domovem jednoho z nejvzácnějších savců na planetě saoly. Tento savec žije v lesích a jeho fotografií existuje jen málo. Vietnam je v pořadí šestnáctým státem s největší rozmanitostí druhů na svém území.

Levné letenky do Vietnamu

Do Vietnamu se teď může jet podívat opravdu každý a to díky levným letenkám, které se do této destinace prodávají. Levné letenky s odletem z Prahy se dají rezervovat snadno a rychle online. Průměrná doba letu do Vietnamu z Prahy záleží na konkrétním místě, ale pohybuje se mezi 13-14 hodinami. Zabookujte si levné letenky do Vietnamu z Prahy ještě dnes.

Vietnam

Vietnam je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Vietnamu čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist