letadlo ico Letenky do Německa
Germany


Frankfurt - letenky za 2490 Kč
Frankfurt - letenky za 2490 Kč

8. 3.  |Ve Frankfurtu je jedno z největších evropských letišť. Pomineme-li samotné krásy Frankfurtu, můžeme letiště ve Frankfurtu využít jako nejlevnější výchozí bod pro letenky po celém světě. Přípojnou letenku do ... Podrobnosti


Velký seznam low-cost letenek
Velký seznam low-cost letenek

28. 2.  |Opět přinášíme velký seznam nízko-nákladových letenek. Nejlevnější letenka je již za 628 Kč a je s odletem z Pardubic do Berlína. Celkem můžete s nízko-nákladovými společnostmi navštívit 40 měst s odletem ... Podrobnosti


Düsseldorf za 2690 Kč
Düsseldorf za 2690 Kč

29. 1.  |Do německého města Düsseldorf právě nabízí akční letenky letecká společnost ČSA. Let trvá necelou hodinu a tři čtvrtě a stojí necelých dva tisíce sedm set. V ceně letenky je zahrnuto pouze příruční zavazadlo.  Podrobnosti


Další akční letenkyNěmecko oficiálně Spolková republika Německo je stát nacházející se ve střední až západní Evropě, jehož pobřeží je omýváno Severním a Baltickým mořem. Německo je nejlidnatější stát EU a po USA je to druhá nejpopulárnější stěhovací destinace na světě. Hlavním městem Německa je Berlín s populací 3,5 milionu lidí. Celková populace Německa je potom přibližně 81 milionů lidí. Úředním jazykem je němčina a měnou euro. Časové pásmo Německa je +1 hodinu. Podívejte se do Německa s levnými letenkami z Prahy už zítra.

Měna Německa: Euro
Aktuální kurz: 1 EUR = 25.8 Kč


Letiště Německo

Oblasti

Podnebí v Německu

Většina státu má evropské kontinentální klima, pouze sever státu, ležící na pobřeží moře má oceánské podnebí. Zimy jsou mírnějšího charakteru, ale přesto mohou teploty klesnout pod bod mrazu, léta jsou teplá s teplotami kolem 30°C. V průměru každý rok v Německu spadne asi 800 mm. V horských oblastech velmi často také sněží. Levné letenky do Německa si kupujte na léto, kdy je tu teplo.

Do Německa za turistickými cíli

Největším turistickým lákadlem Německa je hlavní město Berlín. Zde najdete významné památky, jako je Braniborská brána, televizní vysílač, budova říšského sněmu, národní galerie a další. Německo toho ale může nabídnout mnohem víc. Například zámek Neuschwanstein, katedrálu svatého Petra v Kolíně, horu Zugspitze, zámek v Heidelbergu, kostel Frauenkirche v Drážďanech, Marienplatz v Mnichově nebo památník bitvy národů u Lipska. Podívejte se na všechny tyto památky s levnými letenkami do Německa.

Levné letenky do Německa

Každý jezdí na dovolenou k moři, ale málokdo jede jen tak na výlet za poznáním do Německa. Teď se sem ale prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy, které můžete využít i pro pracovní lety. Levné letenky do Německa naleznete přímo na této stránce. Průměrná doba letu do Německa je přibližně hodinu, ale záleží na konkrétní destinaci. Podívejte se do této zajímavé země s levnými letenkami do Německa.

Německo

Německo je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Německa čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist