letadlo ico Levné letenky do Dubaje

Dubaj je hlavní město emirátu Dubaj na pobřeží Perského zálivu ve Spojených arabských emirátech. Jeho název se dá do češtiny přeložit jako „místo srazu“, přičemž je to nejlidnatější město světa. V jeho centru žije přes 2,1 milionu lidí. Dubaj je nejdražším místem na Blízkém východě a dvaadvacátým nejdražším na světě. Úředním jazykem je tu arabština a měnou dirham. Ušetřete na levných letenkách do Dubaje a dopřejte si luxusní dovolenou.

Letenky Praha - Dubaj

Dubai International Airport

Zkratka letiště: DXB
Letenky do Arabských Emirátů - Dubaj

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Dubaje


Dubaj - 6890 Kč
Dubaj - 6890 Kč

5. 4.  |Letenky do Spojených Arabských Emirátů můžete mít již pod sedm tisíc. Akční letenky do Dubaje přímo z Prahy nabízí Ukraine International Airline s jediným přestupem v Kyjevě. Celý let bez přestupu pak trvá přibližně sedm ... Podrobnosti


Dubaj - Seznam aktuálních akčních letenek od 7990 Kč
Dubaj - Seznam aktuálních akčních letenek od 7990 Kč

16. 3.  |Dnes tu máme seznam přímých akčních letenek z Prahy do Dubaje od krásných osmi tisíc. Navrch jako třešničku na dortu přihazujeme lowcostovou letetenku z Katowic do Dubaje za cenu od čtyř a půl tisíce. S tímto výběrem letenek se ... Podrobnosti


Dubaj - přímý let za 8490 Kč
Dubaj - přímý let za 8490 Kč

2. 3.  |Se Smartwings (Travel Service) se dostanete do Dubaje ve Spojených Arabských Emirátech za krásných osm a půl tisíce. Jedná se o přímý let z Prahy. Povšimněte si drobného omezení u odbaveného zavazadla, kde je ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Dubaji

Mezinárodní letiště Dubai International Airport je třetím nejzaměstnanějším letištěm pro osobní dopravu na světě a zároveň šestým nejrušnějším pro nákladní přepravu. V mezinárodní přepravě je letiště Dubai nejvytíženější letiště světa. Nachází se 4 kilometry východně od centra Dubaje a jeho IATA značení je DXB. Založeno bylo v roce 1960. Letiště Dubai má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a také tři terminály, jejichž služeb využije ročně až 70,4 milionů cestujících. Z letiště Dubai se do centra města dostanete červenou či blízkou zelenou linkou metra, autobusem číslo 4, 11, 15, 33 a 44 nebo taxíkem. Podívejte se na toto luxusní letiště i vy s levnými letenkami do Dubaje z Prahy.

Dubaj
Měna Arabských Emirátů: Emirátský dirham
Kurz se nepodařilo dohledat.
Dubaj - místní čas: 10:21
Časové pásmo: Asia/Dubai (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 25.258169, 55.304722


Do Dubaje za turistickými cíli

Dubaj je místem, kde lze najít jak historické památky, tak moderní architekturu. Zajímavým místem pro návštěvu je například pevnost Dubai Fort se čtyřmi válcovými věžemi, mešita Jumeirah Mosque, přístav založený v roce 1830 Dhow Warfes nebo Šindaga, což je rekonstrukce historické vesnice. Mezi nejznámější budovy Dubaje patří rozhodně třetí nejvyšší hotel světa Burj Al Arab, který je nazýván „jediným sedmi-hvězdičkovým hotelem na světě“, budova Burj Khalifa a oblíbené jsou také zahrady Dubai Miracle Garden. Podívejte se do luxusní Dubaje a užijte si zaslouženou dovolenou s levnými letenkami do Dubaje.

Levné letenky do Dubaje

Dopřejte si dovolenou v Dubaji. Levné letenky do Dubaje vás vyjdou opravdu lacino a přitom jsou s odletem přímo z Prahy. Levné letenky do Dubaje jsou velmi žádané, takže pokud vás tato nabídka zaujala, rozhodně neváhejte. Průměrná doba letu je z Prahy do Dubaje asi 6 hodin. Rezervujte si své letenky do Dubaje ještě dnes.


Počasí Dubaj

sluncepolojasno

13°C

Východ slunce: 4:55

Západ: 19:34

Sobota

sluncepolojasno

19°C

teplota 22°C 16°C

Neděle

sluncepolojasno

24°C

teplota 27°C 21°C

Pondělí

slunce

25°C

teplota 28°C 22°C

Úterý

sluncepolojasno

20°C

teplota 22°C 17°C

Letenka Dubaj

Dubaj se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Dubaj - Spojené Arabské Emiráty i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Dubaje.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist