letadlo ico Letenky do Turecka
Turkey


Istanbul - přímý let za 4990 Kč
Istanbul - přímý let za 4990 Kč

29. 11.  |Turecko je velká země, kde je mnoho k vidění. Jako ideální vstupní brána poslouží Istanbul, kam se díky jejich velkému mezinárodnímu letišti dostanete nejlevněji. Turkish Airlines pravidelně nabízí ... Podrobnosti


Velký seznam LOWCOST letenek
Velký seznam LOWCOST letenek

16. 10.  |V dnešním Super seznamu nízkonákladových letenek z Čech a okolí je celkem 117 llowcost letenek do 70ti měst v 39ti zemích (lepší přehled v mapě na konci článku). Z toho je 40 letenek z Prahy, po jedné z Brna, Ostravy a Pardubic, 39 z ... Podrobnosti


Další akční letenkyTurecko nebo též oficiálně Republika Turecko, je stát nacházející se v Eurasii, tedy na pomezí dvou kontinentů. Leží na poloostrově Malá Asie, přičemž jeho malá část zasahuje do jihovýchodní Evropy, ale většina státu patří k západní Asii. Břehy Turecka omývá na severu Černé moře, na západě Egejské moře a na jihu Středozemní moře. V Turecku žije 77,6 milionu obyvatel, z toho 4,5 milionu lidí obývá hlavní město Ankara. Úředním jazykem je tu turečtina a měnou turecká lira. Časové pásmo Turecka je +2 hodiny. Rezervujte si akční letenky do Turecka, dokud nějaké jsou.

Měna Turecka: Nová turecká lira
Kurz se nepodařilo dohledat.


Letiště Turecko

Podnebí v Turecku

Pobřeží Turecka má převážně středomořské či přímořské klima. Zimy jsou zde vlhké a mírné, léta velmi horká, kdy se teploty udržují kolem tropických 30°C. Nejchladnější část země se nachází na východě, kde za rok spadne nejvíce srážek a během zimy tu teploty mohou klesnout až k -30°C. Obecně je nejvlhčím měsícem v Turecku květen, v červenci a srpnu je poté mnohem větší sucho. Kupte si levné letenky do Turecka na letní měsíce a poznejte tu pravou dovolenou u moře.

Do Turecka za turistickými cíli

V Turecku se nachází krásná příroda, kterou můžete obdivovat například v národním parku Köprülü, Olympos Bey nebo Kuscenneti. Asi nejvýznamnější památkou Turecka je ale byzantský chrám Hagia Sofia, který se nachází v Istanbulu. Říká se mu také chrám Boží Moudrosti a byl postaven v 6. století. Kromě něho najdete v Istanbulu také mešitu sultána Ahmeda a palác Topkapi či Sulejmanovu mešitu. Navštívit ale můžete také Galatskou věž v Galata Kulesi, hrad Bodrum Castle ležící ve městě Bodrum, horu Nemrut u města Adıyaman nebo historickou pevnost z 16. století v hlavním městě Ankaře. Podívejte se na všechna tato místa skoro zadarmo, s levnými letenkami do Turecka z Prahy to lze snadno.

Levné letenky do Turecka

Udělejte si dovolenou a vyrazte za sluníčkem do Turecka, nyní se sem letenky prodávají levně. Levné letenky do Turecka pořídíte s odletem z Prahy a to přímo na této stránce online a bez starostí. Průměrná doba letu s levnými letenkami do Turecka z Prahy je. Kupte si levné akční letenky do Turecka z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Turecko

Turecko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Turecka čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist