letadlo ico Levné letenky do Londýna

Londýn je město ležící na jihovýchodě Velké Británie, přičemž jeho centrem protéká řeka Temže. Je to hlavní město Anglie a Spojeného království a zároveň také přední globální město. V Londýně žije 8,6 milionu obyvatel. Aglomerace, do které jsou počítány i dva anglické kraje Město Londýn a Velký Londýn, čítá 13,8 milionu lidí. V Londýně se mluví anglicky a měnou je tu libra šterlinků. Kupte si levné letenky do Londýna s odletem z Prahy co nejdříve, dokud ještě nějaké jsou.

Letenky Praha - Londýn

Všechna letiště ve městě

Zkratka letiště: LON
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London City Airport

Zkratka letiště: LCY
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Gatwick Airport

Zkratka letiště: LGW
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Heathrow Airport

Zkratka letiště: LHR
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku

London Luton Airport

Zkratka letiště: LTN
Letenky do Anglie - Londýn

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Londýna


Přehled akčních letenek do celé Anglie / UK již od 754 Kč
Přehled akčních letenek do celé Anglie / UK již od 754 Kč

11. 4.  |Seznam letenek do UK čítá 8 měst. Jsou v něm nízko-nákladové i akční letenky. Většina má odlet z Prahy, ale jsou tu i letenky s odletem z Pardubic, Brna a jedna z Vídně.  Pokud se chystáte do Spojeného Království, ... Podrobnosti


Velký seznam low-cost letenek
Velký seznam low-cost letenek

28. 2.  |Opět přinášíme velký seznam nízko-nákladových letenek. Nejlevnější letenka je již za 628 Kč a je s odletem z Pardubic do Berlína. Celkem můžete s nízko-nákladovými společnostmi navštívit 40 měst s odletem ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Londýně

Hlavním mezinárodním letištěm pro město Londýn je Heathrow Airport, které se nachází 22 kilometrů západně od Londýna. Je to nejrušnější letiště ve Velké Británii i Evropě a celkově třetí nejzaměstnanější na světě. Heathrow Airport bylo otevřeno už v roce 1930 a jeho označení je LHR. Letiště má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a celkem pět terminálů, kterými ročně projde přes 74 milionů cestujících. Doprava do města je z letiště Heathrow Airport zajištěna v podobě vlaků, které odjíždějí od terminálu každých 15 minut. Samozřejmě můžete jet také autobusem, taxíkem nebo si auto zapůjčit. Levné letenky do Londýna se prodávají ještě na letiště Gatwick Airport, které leží 48 kilometrů od Londýna, a stejně vzdáleného London Stansted Airport.

Londýn
Měna Anglie: Libra šterlinků
Aktuální kurz: 1 GBP = 29.78 Kč
Londýn - místní čas: 0:50
Časové pásmo: Europe/London (+ 1 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 51.50853, -0.12574


Do Londýna za turistickými cíli

V Londýně je mnoho turisticky zajímavých míst. Čtyři památky Londýna jsou zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO -  pevnost a královský palác Tower of London, zahrady Kew Gardens, komplex paláce Westminster, Westminster Abbey, a kostel St Margaret's Church a Greenwich, kudy prochází nultý poledník. Klasickým symbolem Londýna je Tower Bridge, ale další známé památky jsou Big Ben, budova parlamentu, londýnské oko, Trafalgarské náměstí, apod. Kupte si levné letenky do Londýna z Prahy a podívejte se na tyto památky osobně.

Levné letenky do Londýna

Vyrazte do hlavního města Anglie a poznejte zdejší kulturu. Právě teď se dají koupit velmi levné letenky do Londýna, takže určitě neváhejte. Letenky do Londýna si můžete rezervovat klidně hned teď a to s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Londýna z Prahy je 1 hodina a 50 minut, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak jí určitě využijte, protože levné letenky do Londýna se prodávají rychle.


Počasí Londýn

sluncepolojasnodeštík

14°C

Východ slunce: 5:46

Západ: 20:10

Pátek

zataženodeštík

14°C

teplota 17°C 11°C

Sobota

zataženoMrholení

12°C

teplota 15°C 10°C

Neděle

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 13°C

Pondělí

slunce

17°C

teplota 19°C 15°C

Letenka Londýn

Londýn se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Londýn - Anglie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Londýna.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist