letadlo ico Levné letenky do Zhoushan

Čou-šan neboli Zhoushan je čínská městská prefektura, která se nachází v provincii Če-ťiang v zátoce Changou-čou. Tato městská prefektura je ostrovního charakteru a celkem v ní žije přes jeden milion obyvatel. Zajímavostí je, že v období jara a podzimu můžete Zhoushan najít také pod jménem Jung-tung a to podle řeky Jung, která městem protéká. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Poznejte tuto metropoli nacházející se na západě země a to za málo peněz, postačí, abyste si rezervovali levné letenky do Čou-šanu s odletem z Prahy, které jsou nyní dostupné pro každého online.

Letenky Praha - Zhoushan

Zhoushan Airport

Zkratka letiště: HSN
Letenky do Číny - Zhoushan

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Zhoushanu

Městu slouží jedno letiště Zhoushan Putuoshan Airport, které tu bylo otevřeno na počátku 90. let minulého století. Jeho IATA kód je HSN, přičemž má pouze jednu příletovou a vzletovou dráhu. I ta je však velmi frekventovaná, protože na ní každý rok přistanou letadla s celkem 640 000 cestujícími. Ti jsou tu odbavováni v jedné velké budově terminálu, pod jejíž střechou najdete odletový i příletový areál. Pokud se sem chcete podívat také, tak neváhejte a ještě dnes si zamluvte levné letenky do Zhoushanu z Prahy.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Zhoushan - místní čas: 3:12
Časové pásmo: Asia/Taipei (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 24.81361, 120.945
Vzdálenost z Prahy: 9008 km


Do Čou-šanu za turistickými cíli

V Zhoushanu se nachází mnoho zajímavých míst, která byste během své návštěvy určitě neměli vynechat. Například se jedná o horu Putuo, která společně s výhledem na moře a náboženským útočištěm představuje harmonii a dokonalé souznění. Patří k národním scénickým oblastem. Další podobné zážitky vám mohou nabídnout ostrovy Shengsi, které jsou tvořeny skupinkou přírodních ostrovů, dále ostrov Taohua a dále místo Daishan. Součástí města Zhoushan je také rozsáhlý rybářský přístav Shenjiamen, k němuž patří také promenáda s restauracemi, kde se prodávají ty nejlepší mořské plody. Odpočinout si můžete v městském parku, kde leží také památník na opiovou válku. Nenechte si ujít tuto šanci podívat se lacino do Číny a zabookujte si levné letenky do Zhoushanu z Prahy hned teď.

Levné letenky do Zhoushanu

Zaleťte se podívat do daleké Číny a poznejte jinou kulturu ve městě Čou-šan, kam se nyní můžete vydat s lacinými letenkami. Tyto levné letenky do Zhoushanu jsou s odletem přímo z Prahy, přičemž rezervovat si je můžete klidně hned teď online. Aniž byste někam museli, tak se vám do rukou dostává vaše letenka k dokonalé dovolené a to díky včasné rezervaci levných letenek do Čou-šanu z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Zhoushanu přibližně 26,5 hodiny. Dopřejte si tu pravou dovolenou a zabookujte si levné letenky do Zhoushanu z Prahy ještě dnes.


Počasí Zhoushan

zataženodeštík

25°C

Východ slunce: 6:24

Západ: 19:03

Středa

zataženodeštík

24°C

teplota 26°C 21°C

Čtvrtek

zataženodeštík

22°C

teplota 23°C 20°C

Pátek

zataženodeštík

20°C

teplota 22°C 19°C

Sobota

zataženoMrholení

19°C

teplota 20°C 18°C

Letenka Zhoushan

Zhoushan se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Zhoushan - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Zhoushan.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist