letadlo ico Levné letenky do Yekaterinburg

Yekaterinburg nebo též Jekatěrinburg je čtvrté největší ruské město, které leží v Sverdlovské oblasti, kde je hlavním střediskem. Také je sídlem správy pro Uralský federální okruh. Město neslo od 20. let minulého století až do roku 1991 jméno Sverdlovsk podle jistého bolševického vůdce. Dnes v tomto městě žije 1,4 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu stejně jako ve zbytku Ruska ruština a měnou rubl. A právě nyní se do této destinace na pomezí Evropy a Asie prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Yekaterinburg

Koltsovo International Airport

Zkratka letiště: SVX
Letenky do Ruska - Yekaterinburg

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Jekaterinburgu

Mezinárodní letiště Koltsovo International Airport nese označení SVX a leží 16 kilometrů jihovýchodně od města Jekaterinburg. Jedná se o největší letiště v dané oblasti. Každý rok je tu odbaveno na 4,5 milionu cestujících, kteří tu využívají dvou vzletových a přistávacích drah a dvou terminálů. Dostupnost do města je po příletu s levnými letenkami na toto letiště zajištěna vlakovým spojením a také dvěma linkami autobusu (číslo 1 a 29). (2015)

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Yekaterinburg - místní čas: 5:32
Časové pásmo: Asia/Yekaterinburg (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 56.857498, 60.612499
Vzdálenost z Prahy: 3085 km


Do  Yekaterinburgu za turistickými cíli

Asi nejvýznamnější stavbou celého města je chrám Na krvi k poctě Všech svatých působících na Rusi, který je postaven na místě Ipaťjevůva domu, kde byl v roce 1918 zavražděn car Mikuláš II. s celou svou rodinou. Turisticky velmi navštěvovaný je monument QWERTY klávesnice. V Yekaterinburgu je také mnoho univerzit, které stojí za návštěvu, stejně jako galerie a muzea. Zapomenout byste neměli ani na Yekaterinburg cirkus, který se nachází na pravém břehu řeky Iset. Zavítejte do tohoto ruského města – s levnými letenkami to jde snadno.

Levné letenky do Jekaterinburgu

Poznejte Rusko a leťte s levnými letenkami do města Yekaterinburg. Levné letenky s odletem z Prahy se do této destinace prodávají opravdu levně a rezervovat si je můžete klidně teď hned online. Doba letu z Prahy do Jekaterinburgu s letenkami za nízké ceny trvá 4 hodiny. Zabookujte si svůj let ještě dnes.


Počasí Yekaterinburg

zataženo

8°C

Východ slunce: 5:29

Západ: 20:22

Sobota

zataženodeštík

6°C

teplota 7°C 5°C

Neděle

zataženoMrholení

8°C

teplota 11°C 5°C

Pondělí

sluncepolojasno

9°C

teplota 12°C 6°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 14°C 5°C

Letenka Yekaterinburg

Yekaterinburg se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Yekaterinburg - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Yekaterinburg.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist