letadlo ico Levné letenky do Verony

Město Verona se nachází na severu Itálie a je hlavním městem stejnojmenné provincie. Celkem zde žije kolem 260 000 obyvatel. Úředním jazykem je ve Veroně italština a platí se tu eurem, jako ve zbytku Itálie. Od roku 2000 je centrum Verony, kde se nacházejí historické památky, zařazeno na seznam UNESCO. A když si zakoupíte levné letenky do Verony přímo z Prahy, ušetříte si na vstupné.

Letenky Praha - Verona

Aeroporto di Verona

Zkratka letiště: VRN
Letenky do Itálie - Verona

Najdi nejlevnější letenku

Letiště ve Veroně – kam koupit letenky

Ve Veroně je jediné mezinárodní letiště, které se nachází asi 5 kilometrů od centra města. Na letišti ve Veroně jsou v provozu dva terminály a ročně tu projde přes 3 000 000 cestujících. Z letiště lze do Verony cestovat aerobusy, které jezdí denně od 6:00 – 23:00 každých 20 minut. Cesta na konečnou zastávku, kterou je nádraží Verona Porta Nuova trvá zhruba 20 minut. V letních měsících jsou navíc v provozu i linky autobusů číslo 164, 183 a 184. Po příletu s letenkami do Verony je tedy velmi jednoduché se dostat až přímo do centra Verony. Ve městě se k pohybu používá městské hromadné dopravy.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.06
Verona - místní čas: 5:31
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.434189, 10.99779
Vzdálenost z Prahy: 577 km


Verona – zajímavosti

Ve Veroně se narodil jeden z největších hudebních skladatelů Antonio Salieri. Tento, ve své době nejznámější hudebník, bývá často popisován jako nepřítel Mozarta, ačkoliv v reálu tomu tak nebylo. Letenky do Verony bývají často zlevněné. Doporučujeme se tedy podívat do seznamu akčních letenek, zda tam nějaké letenky do Verony za akční ceny momentálně nejsou.

Za památkami do Verony letecky

Jelikož Verona byla osídlena již v pravěku, ve městě se dochovalo mnoho památek. Hlavním turistickým cílem (proč turisté kupují letenky do Verony) je střed města, kde se nachází tržiště Piazza delle Erbe, na kterém se uchovaly například měšťanské malované domy, některé sochy či středověká točitá věž. Pro milovníky mladých milenců, jejich láska skončila tragicky, bude zajímavý měšťanský dům ze středověku Casa di Giulietta, který patřil rodu Capuletů. Ve dvoře tohoto domu se nachází balkón, který patřil Julii, a uvnitř bylo vytvořeno muzeum. Ve Veroně je také mnoho pozůstatků z římských dob, jako je aréna či divadlo. Využijte levné letenky a leťte se podívat na tyto památky přímo do Verony.

Levné letenky do Verony

Do italské Verony se nyní dají letenky pořídit přímo z Prahy opravdu levně. I když je toto místo známé tragédií Romea a Julie, pro vaši peněženku nákup levných letenek do této destinace nebude žádným dramatem. Let do Verony z Prahy trvá přibližně 2,5 hodiny a s levnými letenkami do Verony se dá strávit velmi příjemně.


Počasí Verona

zataženo

11°C

Východ slunce: 7:06

Západ: 17:53

Pondělí

sluncepolojasno

13°C

teplota 15°C 9°C

Úterý

zataženo

10°C

teplota 11°C 8°C

Středa

sluncepolojasnodeštíkdrobné sněžení

9°C

teplota 13°C 5°C

Čtvrtek

slunce

10°C

teplota 12°C 6°C

Letenka Verona

Verona se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Verona - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Verony.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist