letadlo ico Levné letenky do Ufa

Ufa je město nacházející se nedaleko pohoří Ural v Rusku. Jedná se o jedno z nejvýchodněji položených měst Evropy a zároveň důležité centrum chemického průmyslu Ruska.  Ufa je hlavním městem autonomní republiky Baškortostán v Povolžském federálním okruhu Ruské federace. Žije zde přibližně jeden milion obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl, stejně jako ve zbytku státu. A dnes se do Ufa dají zakoupit levné letenky s odletem přímo z Prahy.

Letenky Praha - Ufa

Ufa Airport

Zkratka letiště: UFA
Letenky do Ruska - Ufa

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Ufě

Mezinárodní letiště Ufa International Airport se nachází 22 kilometrů jihozápadně od Ufy. Jedná se o největší letiště v autonomní republice Baškortostán a v roce 2013 bylo Ufa International Airport deváté největší v Rusku. Letiště začalo fungovat v roce 1963, přičemž nese označení UFA. Ufa International Airport má dvě asfaltové a tři travnaté dráhy na přistávání. Jedním terminálem tu projdou zhruba 2 miliony cestujících ročně. Po přistání s levnými letenkami z Prahy na letišti Ufa International Airport se do města dostanete autobusovými linkami číslo 101 a 110 nebo taxíky.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Ufa - místní čas: 5:24
Časové pásmo: Asia/Yekaterinburg (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 54.775002, 56.037498
Vzdálenost z Prahy: 2826 km


Do Ufy za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické zajímavosti města Ufa patří kongresová hala, fontána nazvaná „Sedm dívek“ podle starověkého eposu, zahrady Aksakov, pojmenované po spisovateli Sergeyi Aksakovi, první katedrální mešita z roku 1830, památník trpící matky, které je věnovaný všem, kteří umírají ve vojenských konfliktech, alej Sofyushkina nebo státní budova opery a divadla. Za kulturou se můžete jít podívat do muzea etnologie a archeologie. Toto všechno můžete vidět na vlastní oči, když se s levnými letenkami z Prahy vydáte do ruského města Ufa.

Levné letenky do města Ufa

Rusko je nyní dostupné naprosto pro každého – do Ufa se totiž prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Letenky do Ufa mizí, proto s rezervací neváhejte a učiňte ji co nejdříve. Průměrná doba letu je do Ufy necelých 6 hodin, které můžete strávit v pohodlí letadla. Leťte s levnými letenkami do Ufy.


Počasí Ufa

zataženo

12°C

Východ slunce: 5:54

Západ: 20:33

Sobota

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 6°C

Neděle

sluncepolojasnodeštík

8°C

teplota 12°C 5°C

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 13°C 8°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

12°C

teplota 16°C 8°C

Letenka Ufa

Ufa se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Ufa - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Ufa.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist