letadlo ico Levné letenky do Trondheimu

Trondheim je město ležící na ústí řeky Nidelvy do Severního ledového oceánu na západním pobřeží Norska. Město je správním centrem kraje Sør-Trøndelag a bylo vytvořeno už v 10. století. S necelými 184 000 obyvateli je Trondheim třetí nejlidnatější město v Norsku. Úředním jazykem je tu norština a měnou koruna. A právě nyní se do Trondheimu prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Trondheim

Trondheim Airport, Vaernes

Zkratka letiště: TRD
Letenky do Norska - Trondheim

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Trondheimu


Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím
Krakov z Prahy za 387 Kč otevírá dveře dalším akcím

12. 1.  |Polský Krakov hostí velké letiště s velkou nízkonákladovou základnou. Především do Norska, Finska a dalších severských zemí, se odsud dostanete výrazně levněji než z Prahy nebo Vídně. Zajímavé ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Trondheimu

Mezinárodní letiště Trondheim Airport s označením TRD je napůl vojenské a napůl civilní letiště a leží v obci Værnes 19 kilometrů východně od centra Trondheimu. V roce 2014 to bylo čtvrté nejzaměstnanější letiště v Norsku. První let se tu odehrál již v roce 1914. Nacházejí se tu dva terminály a tři vzletové dráhy. Ročně Trondheim Airport využije 4,4 milionu cestujících. Do města se po příletu s levnými letenkami dostanete snadno vlakem, na který si jízdenky koupíte v hale letiště. Další možností je potom taxík.

Měna Norska: Norská koruna
Kurz se nepodařilo dohledat.
Trondheim - místní čas: 6:11
Časové pásmo: Europe/Oslo (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 63.430489, 10.39506
Vzdálenost z Prahy: 1503 km


Do Trondheimu za turistickými cíli

Nejzajímavější stavbou Trondheimu je Nidaroský dóm, což je středověká stavba – největší v celém Norsku a vlastně celé Skandinávii. Mezi další zajímavá místa patří arcibiskupský palác, socha krále Olafa I. Tryggvasona (zakladatele města), Stiftsgården, což je jeden z největších dřevěných paláců ve Skandinávii, Mnišský ostrov nebo od města ne příliš vzdálený fjord Trondheimsfjord, který je svou velikostí (130 kilometrů) nejdelší v Norsku. Všechno tohle můžete vidět na vlastní oči díky levným letenkám, které se do Trondheimu prodávají s odletem z Prahy.

Levné letenky do Trondheimu

Toužíte letět do Norska? S levnými letenkami si tento sen můžete nyní splnit. Do norského města Trondheim se právě teď prodávají opravdu levné letenky s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Trondheimu je 4 hodiny, které můžete strávit v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky z Prahy do Trondheimu ještě dnes.


Počasí Trondheim

zataženosněžení

1°C

Východ slunce: 9:28

Západ: 15:28

Čtvrtek

zataženodrobné sněžení

1°C

teplota 2°C -0°C

Pátek

zataženodeštíksněžení

3°C

teplota 4°C 1°C

Sobota

zataženo

5°C

teplota 7°C 3°C

Neděle

zataženodeštík

7°C

teplota 9°C 6°C

Letenka Trondheim

Trondheim se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Trondheim - Norsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Trondheimu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace