letadlo ico Levné letenky do Trieste

Terst se nachází v provincii Trieste, kam se nyní dají sehnat levné letenky. Terst nebo italsky Trieste je přístav v Itálii na pobřeží Jadranského moře. Toto místo dříve patřilo Rakousko – Uhersku, které Terstu vtisklo středoevropský charakter. Dnes zde žije přes 200 obyvatel. Úředním jazykem je stejně jako v celé Itálii italština a měnou euro.

Letenky Praha - Trieste

Friuli Venezia Giulia Airport

Zkratka letiště: TRS
Letenky do Itálie - Trieste

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Terstu

Mezinárodní letiště pro Terst se nazývá Friuli Venezia Giulia Airport a jeho zkratkou je TRS. Letiště leží od Terstu zhruba 40 kilometrů, přičemž každý rok odbaví kolem 700 000 cestujících. Na letišti v Terstu funguje půjčování aut i taxislužba. Nejbližší vlaková zastávka je zhruba 3 kilometry od terminálu tohoto letiště, kam můžete cestovat s levnými letenkami.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.06
Trieste - místní čas: 4:30
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 45.648609, 13.78
Vzdálenost z Prahy: 496 km


Terst – zajímavosti

Do dnešního dne jezdí v Terstu tzv. Opicinská tramvaj, která snoubí části tramvaje a lanovky. Tato „tramvaj“ funguje již od roku 1902 a lístek na ni stojí necelé 1,5 euro. (2015)

Letecky do Terstu za turistickými cíli

Kromě velmi zajímavého přístavu se většina památek nachází uprostřed města. Zde je Terstské náměstí Piazza Unità d´Italia, na kterém je jak stará radnice tak také mnoho paláců pocházejících z 19. století. V centru Terstu je také hrad San Giusto, z jehož hradeb je krásný výhled na okolí. V Terstu a jeho okolí jsou i další památky, které stojí za pozornost, jako je zámek Miramare z 19. století, baziliky a kostely či divadlo Teatro Verdi. Vydejte se za těmito pamětihodnostmi s levnými letenkami.

Levné letenky do Terstu

S levnými letenkami z Prahy je snadné jet podívat se do italského Terstu. Jeden z nejznámějších přístavů Evropy je díky letenkám za akční ceny dostupný komukoliv. Doba letu do Terstu trvá zhruba 2,5 hodiny. Let lze strávit v pohodlí a komfortu s levnými letenkami z Prahy. Zabookujte si své letenky online hned teď.


Počasí Trieste

zataženo

10°C

Východ slunce: 6:55

Západ: 17:41

Pondělí

zataženo

11°C

teplota 14°C 8°C

Úterý

zataženodeštík

9°C

teplota 10°C 8°C

Středa

zataženoMrholenísněžení

7°C

teplota 12°C 1°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

6°C

teplota 9°C 1°C

Letenka Trieste

Trieste se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Trieste - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Trieste.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist