letadlo ico Levné letenky do Tampere / Pirkkala

Tampere je Helsinkách třetí největší finské město, které se nachází v provincii Pirkanmaa na jihu země mezi jezery Näsi a Pyhä asi 160 kilometrů severně od Helsinek. Jedná se o největší vnitrozemské město v severní Evropě. V centru Tampere žije přes 223 000 obyvatel, s metropolitní oblastí je to přes 360 000 lidí. Úředním jazykem je tu finština a švédština, měnou je euro. Levné letenky do Tampere z Prahy pořídíte snadno a rychle online, tak neváhejte.

Letenky Praha - Tampere / Pirkkala

Tampere-Pirkkala Airport

Zkratka letiště: TMP
Letenky do Finska - Tampere / Pirkkala

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Tampere

Tampere–Pirkkala Airport je mezinárodní letiště, které se nachází v obci Pirkkala asi 13 kilometrů jihozápadně od centra Tampere. Jedná se o čtvrté nejzaměstnanější letiště ve státě a jeho IATA značení je TMP. Založeno bylo v roce 1936, přičemž dnes má letiště Tampere jednu příletovou a vzletovou dráhu, na které přistávají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou obsluhováni v jednom terminálu, kudy jich každoročně projde kolem 360 000. Když si koupíte levné letenky do Tampere z Prahy, budete jedním z nich. Doprava do města je z letiště v Tampere zajištěna formou autobusové linky 1A, taxíky a autopůjčovnami.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.02
Tampere / Pirkkala - místní čas: 4:17
Časové pásmo: Europe/Helsinki (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 61.46125, 23.63228
Vzdálenost z Prahy: 1387 km


Do Tampere za turistickými cíli

V Tampere se nachází neoklasicistní budova městské radnice, která stojí na okraji centrálního náměstí města, koncertní hala, která je největší v severských zemích, kanál Tammerkoski, na němž stojí tři přehrady a čtyři elektrárny, a katedrála Tampere, která byla postavena na začátku dvacátého století v romantickém národním architektonickém stylu. Navštívit tu můžete dále velký zábavní park Särkänniemi nebo tamperské divadlo. K vidění je toho v Tampere opravdu hodně, tak moc dlouho neotálejte a kupte si levné letenky do Tampere z Prahy ještě dnes.

Levné letenky do Tampere

Lákalo by vás letět se podívat do Finska? Tak pak si zkuste objednat levné letenky do Tampere, které vás nyní vyjdou opravdu lacino. Levné letenky do Tampere jsou dostupné online, snadno si je lze rezervovat z pohodlí domova a to za akční ceny. Levné letenky do Tampere jsou na trhu žádané zboží, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Tampere asi 3,5 hodiny.


Počasí Tampere / Pirkkala

zataženodeštík

10°C

Východ slunce: 6:12

Západ: 20:38

Úterý

sluncepolojasno

7°C

teplota 10°C 3°C

Středa

zataženo

5°C

teplota 7°C 2°C

Čtvrtek

slunce

8°C

teplota 11°C 5°C

Pátek

slunce

9°C

teplota 12°C 5°C

Letenka Tampere / Pirkkala

Tampere / Pirkkala se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Tampere / Pirkkala - Finsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Tampere / Pirkkala.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist