letadlo ico Levné letenky do St. George's

Saint George's je hlavní město ostrovního státu Grenada, ležícího v jihovýchodní části Karibského moře. Město se nachází na jihozápadním pobřeží ostrova mezi kopci tvořenými krátery sopky v podkovovitém přístavu. V centru žije přibližně 34 000 obyvatel, kteří tu mluví anglicky a francouzským nářečím patois. Měnou je východokaribský dolar. Levné letenky do Saint George's z Prahy jsou nyní k dostání za akční ceny a to pro každého.

Letenky Praha - St. George's

Maurice Bishop International Airport

Zkratka letiště: GND
Letenky do Grenady - St. George's

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Saint George's

Mezinárodní letiště Maurice Bishop International Airport dříve známé jako Point Salinec International Airport se nachází ve farnosti svatého Jiří asi 5 kilometrů severně od Saint George's. Otevřeno bylo v roce 1984 a jeho IATA znační je GND. Letiště v Saint George's má jednu příletovou a vzletovou dráhu vytvořenou z asfaltu a také jeden terminál, kterým každý rok projde kolem půl milionu spokojených cestujících. I vy můžete být jedním z nich, když si koupíte levné letenky do Saint George's z Prahy ještě dnes. Doprava do města je z letiště v Saint George's zajištěna místní dopravou.

St. George's
Aktuální kurz: 1 XCD = 8.29
St. George's - místní čas: 14:51
Časové pásmo: America/Grenada (-4 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 12.05644, -61.748489
Vzdálenost z Prahy: 7998 km


Do Saint George's za turistickými cíli

Město Saint George's je důležitou turistickou destinací nejen pro své bělostné pláže a čistou a teplou vodu, ale také pro mnohé kulturní památky, které v něm najdete. Nachází se tu například hora svaté Kateřiny, na kterou výstup trvá přibližně 1,5 hodiny, dále vodopády svaté Markéty, římskokatolická katedrála z roku 1818, pevnost George či národní muzeum Grenady. Odpočinout si potom můžete v královském parku nebo na místním tržišti, kde nakoupíte ty nejlepší zdejší pochutiny. Levné letenky do Saint George's jsou s odletem z Prahy a to za akční ceny.

Levné letenky do Saint George

Zažijte tu pravou dovolenou v Karibiku a to za velmi výhodné ceny. Levné letenky do hlavního města ostrovního státu Grenada Saint George's jsou k dostání za nízké ceny a navíc s odletem přímo z Prahy. Pořiďte si také levné letenky do Saint George's z Prahy, s nimiž poletíte do dané destinace asi 13,5 hodiny v pohodlném letadle. Tak neváhejte.


Letenka St. George's

St. George's se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do St. George's - Grenada i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do St. George's.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist