letadlo ico Levné letenky z Prahy na Sheremetyevo International Airport
v Moskva - Rusko

Sheremetyevo International Airport je druhé největší mezinárodní letiště v Moskvě a celém Rusku, přičemž leží 30 kilometrů severozápadně od Mosky v Khimki. První letenky si na mezinárodní letiště Moskva-Šeremeťjevo mohli pasažéři koupit už v roce 1959 a jistě i ty měly na sobě IATA značení SVO. Skládá se celkem ze dvou příletových a vzletových ranvejí z betonu a pěti terminálů, kdy čtyři slouží průměrným pasažérům a jeden je speciálně rezervován pro soukromé a obchodní lety. Terminály jsou rozděleny na severní – terminály A a C – a jižní – terminály D, E a F. Vy budete s největší pravděpodobností obslouženi v terminálu F, popřípadě D nebo E, které se věnují mezinárodním letům. Každoročně všemi terminály projde přes 31,6 milionu pasažérů, tak buďte jedním z nich i vy, stačí mít levné letenky na Sheremetyevo Airport v Moskvě z Prahy, které jsou nyní za akční ceny.

Sheremetyevo International Airport - SVO

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Ruska - Moskva
Zkratka letiště Sheremetyevo International Airport v Moskva - Russia je: SVO

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SVO
Jednosměrná letenka

SVO -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Moskvy z letiště Šeremeťjevo

Nejrychleji se z Sheremetyevo International Airport dostanete vlakem, který jezdí do města Lobnya a na zastávku Beloussky, která je v Moskvě. Bez přestupů a bez čekání se do Moskvy z letiště Moskva-Šeremeťjevo můžete přepravit taxíkem nebo si na letišti pronajmout auto a dopravit se vlastními silami. Podívejte se za kulturou a památkami Ruska za nízké ceny, právě teď jsou vám k dispozici levné letenky na Sheremetyevo International Airport s odletem z Prahy za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.26
Moskva - místní čas: 3:47
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 55.97194, 37.41389


Levné letenky na Sheremetyevo International Airport v Moskvě

Podívat se do Moskvy je nyní snadné, právě teď si můžete do této destinace zakoupit levné letenky na letiště Sheremetyevo International Airport, které jsou navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na mezinárodní letiště Moskva-Šeremeťjevo jsou dostupné online, rezervovat si je tedy lze snadno a rychle z pohodlí domova. Průměrná doba letu je z Prahy na Sheremetyevo letiště 2,5 hodiny. Neotálejte ale příliš dlouho, protože levné letenky na letiště Moskva-Šeremeťjevo z Prahy jsou hned pryč.


Počasí Moskva

zataženo

13°C

Východ slunce: 5:31

Západ: 19:28

Úterý

zataženo

18°C

teplota 21°C 13°C

Středa

zataženo

18°C

teplota 22°C 14°C

Čtvrtek

zataženo

17°C

teplota 20°C 14°C

Pátek

zataženodeštík

9°C

teplota 11°C 6°C

Levná letenka z Prahy na Sheremetyevo International Airport
Moskva - Rusko

Letiště Sheremetyevo International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Moskva - Rusko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Sheremetyevo International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist