letadlo ico Levné letenky z Prahy na Shanghai Hongqiao International Airport
v Shanghai - Čína

Mezinárodní letiště Shanghai International Airport má IATA značení SHA a nachází se přibližně 13 kilometrů západně od centra Šanghaje. Je to hlavní vnitrostátní letiště sloužící Šanghaji, které zpracovává jen menší počet mezinárodních letů. Toto jedno z nejvytíženějších letišť v Číně bylo pro civilní lety otevřeno v roce 1923 a nyní každý rok zpracuje přes 39 milionů letenek. Má jen dvě příletové a vzletové ranveje, jednu z asfaltu a jednu z betonu. Pasažéři jsou na Shanghai Hongqiao International Airport odbavováni ve dvou terminálech značených 1 a 2. Vy na své letence najdete určitě Terminál 1, který slouží výhradně pro mezinárodní cesty. Rezervujte si své levné letenky na mezinárodní letiště Shanghai Hongqiao v Šanghaji a to s odletem přímo z Prahy - je to snadné.

Shanghai Hongqiao International Airport - SHA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Číny - Shanghai
Zkratka letiště Shanghai Hongqiao International Airport v Shanghai - China je: SHA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SHA
Jednosměrná letenka

SHA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Šanghaje z letiště Shanghai Hongqiao

Mezinárodní letiště Shanghai Hongqiao je s Šanghají spojeno železnicí, která tak představuje nejrychlejší dopravní prostředek do města. U Terminálu 2 staví linka číslo 2 a 10, u Terminálu 1 pouze linka číslo 10. Jet můžete ale také mnoha autobusovými spoji nebo si odchytit taxíka. Z letiště Shanghai Hongqiao se do centra Šanghaje ale můžete přepravit také sami a to zapůjčeným autem z letiště. Využijte této jedinečné příležitosti a zabookujte si levné letenky na Shanghai Hongqiao International Airport v Šanghaji z Prahy, dokud nějaké jsou.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.32
Shanghai - místní čas: 13:31
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 31.19787, 121.33632


Levné letenky na letiště Shanghai Hongqiao International Airport

Dopřejte si letos tu pravou dovolenou v exotické destinaci, aniž by vás letenky vyšly nějak draho. Cestovat můžete například na letiště Shanghai Hongqiao v Šanghaji, kam se nyní prodávají levné letenky s odletem z Prahy. Tyto levné letenky na Shanghai Hongqiao International Airport z Prahy jsou za výhodné ceny a zabookovat si je můžete klidně hned teď online, aniž byste pro ně někam museli. Průměrná doba letu je z Prahy na Shanghai Hongqiao International Airport něco málo přes 12 hodin.


Počasí Shanghai

zataženo

13°C

Východ slunce: 5:23

Západ: 18:23

Neděle

zataženo

14°C

teplota 16°C 11°C

Pondělí

slunce

13°C

teplota 16°C 11°C

Úterý

slunce

15°C

teplota 16°C 13°C

Středa

slunce

17°C

teplota 19°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Shanghai Hongqiao International Airport
Shanghai - Čína

Letiště Shanghai Hongqiao International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Shanghai - Čína, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Shanghai Hongqiao International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist