letadlo ico Levné letenky do Samara

Samara je šestým největším ruským městem a zároveň správním střediskem Samarské oblasti. Nachází se v evropské části Ruské federace, přibližně 200 kilometrů severně od hranic s Kazachstánem na levném břehu řeky Volhy, nedaleko soutoku této řeky a řeky Samary. V centru Samary žije přes 1,1 milionu obyvatel, kteří mluví rusky a platí ruským rublem. Podívejte se do této destinace za akční ceny, stačí si včas objednat levné letenky do Samary z Prahy.

Letenky Praha - Samara

Kurumoch Airport (Samara Airport)

Zkratka letiště: KUF
Letenky do Ruska - Samara

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Samaře

Kurumoch International Airport je název pro mezinárodní letiště, které se nachází 35 kilometrů severně od Samary u města Kurumoch. Kromě Samary slouží také městu Tolyatti, druhému největšímu městu v regionu. Letiště Samara má IATA kód KUF a skládá se ze dvou příletových a vzletových drah, z nichž je jedna asfaltová a druhá betonová. Levné letenky do Samary jsou s odletem z Prahy a za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes. Po přistání tu budete odbaveni v jednom terminálu, kudy každoročně projde přes 2,3 milionu cestujících. Doprava do města je z letiště v Samaře zajištěna formou autobusů a taxíků.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Samara - místní čas: 4:41
Časové pásmo: Europe/Samara (+ 4 hodin)
Časový posun: + 2 hodin

Souřadnice: 53.200001, 50.150002
Vzdálenost z Prahy: 2463 km


Do Samary za turistickými cíli

Udělejte si zajímavou dovolenou do Samary, kde je toho mnoho k vidění. Navštívit tu můžete červené samarské divadlo, které je pojmenované na počest Maxima Gorkého, ortodoxní kostel svatého Jiří se čtyřmi kopulemi a zlatou střechou nebo moderní budovu samarského hlavního nádraží. Samara má také několik nádherných městských parků, z nichž jsou nejzajímavější Botanický sad, Strukovskiy sad, ležící na pobřeží řeky Volhy, a park kultury. Užijte si tu pravou dovolenou v Rusku a leťte s levnými letenkami do Samary z Prahy.

Levné letenky do Samary

Poznejte Rusko tak, jak ho ještě neznáte. Nádherné město Samara je teď dostupné za nízké ceny letenek, které si můžete snadno a rychle objednat online z pohodlí vašeho domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Samary asi 3,5 hodiny. Levné letenky do Samary z Prahy jsou na trhu velmi žádané zboží, proto pokud vás tato nabídka zaujala, využijte příležitosti a zabookujte si je co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Samara

zataženo

13°C

Východ slunce: 5:22

Západ: 19:52

Sobota

zataženo

10°C

teplota 12°C 9°C

Neděle

sluncepolojasno

7°C

teplota 9°C 5°C

Pondělí

zataženo

12°C

teplota 15°C 8°C

Úterý

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 8°C

Letenka Samara

Samara se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Samara - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Samara.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist