letadlo ico Levné letenky do Moss

Rygge je město nacházející se v kraji Østfold na jihovýchodě Norska asi 80 kilometrů jižně od Osla. Obec Rygge byla založena už v roce 1838 a jejím znakem je květina Koniklec. Obec Rygge je známá především díky mezinárodnímu letišti, které se tu nachází. V Rygge žije přibližně 15 000 obyvatel. Stejně jako ve zbytku Norska je tu úředním jazykem norština a měnou koruna. Kupte si levné letenky do Rygge dokud ještě nějaké jsou.

Letenky Praha - Moss

Moss Airport, Rygge / Rygge Air Station

Zkratka letiště: RYG
Letenky do Norska - Moss

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rygge

Mezinárodní letiště Moss Airport leží přímo ve městě Rygge a asi 10 kilometrů jihovýchodně od Mossu, podle kterého je pojmenováno. Letiště je soukromého charakteru a otevřeno bylo v říjnu 2007. Dnes tu fungují lety jak civilního tak vojenského charakteru. IATA kód Moss Airport je RYG. Letiště má jednu asfaltovou přistávací dráhu a jednu budovu terminálu, kterou ročně projde 1,8 milionu cestujících. Z letiště Moss Airport se do centra dostanete snadno autobusovou dopravou, nebo se můžete nechat dovézt na 4 kilometry vzdálenou vlakovou zastávku. Vlaky jsou přímým spojem do Osla – jezdí tu každou hodinu, přičemž jízda trvá 50 minut. Kupte si levné letenky do Rygge a leťte levně do Norska.

Aktuální kurz: 1 NOK = 2.52
Moss - místní čas: 4:05
Časové pásmo: Europe/Oslo (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 59.434029, 10.65771
Vzdálenost z Prahy: 1067 km


Do Rygge za turistickými cíli

Do města Rygge se létá především díky výborné dostupnosti do velkých měst v okolí. Kromě toho, tu najdete také krásnou přírodu, která přímo láká k procházkám a výletům do okolí. Poznejte poklidné město Rygge a to díky levným letenkám do Rygge, které se prodávají s odletem přímo z Prahy.

Levné letenky do Rygge u Moss

Podívejte se do norského království a poznejte zdejší kulturu. Teď se totiž prodávají velmi levné letenky do Rygge, které se nachází nedaleko Osla. Rygge je oblíbená turistická destinace, takže letenky do Rygge jsou rychle vyprodané. Rezervujte si je proto co nejdříve online. Průměrná doba letu do Rygge s odletem z Prahy je 2 hodiny.


Počasí Moss

zataženoMrholení

5°C

Východ slunce: 9:05

Západ: 15:16

Pátek

zataženodeštíkdrobné sněžení

3°C

teplota 4°C 2°C

Sobota

zataženodeštíkdrobné sněžení

3°C

teplota 4°C 2°C

Neděle

sluncepolojasno

3°C

teplota 5°C 1°C

Pondělí

sluncepolojasno

2°C

teplota 3°C 1°C

Letenka Moss

Moss se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Moss - Norsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Moss.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist