letadlo ico Levné letenky do Rostov-on-Don

Rostov na Donu je město, které se nachází v jižním Rusku, přičemž je to hlavní město Rostovské oblast a Jižního federálního okruhu. Leží přibližně 46 kilometrů východně od Azovského moře a 100 kilometrů jihovýchodně od hranic s Ukrajinou. Centrem města Rostov na Donu protéká řeka Don. Rostov na Donu má zhruba 1 milion obyvatel. Úředním jazykem je tu ruština a měnou rubl, stejně jako ve zbytku státu. Kupte si levné letenky do Rostova na Donu co nejdříve.

Letenky Praha - Rostov-on-Don

Rostov-on-Don Airport

Zkratka letiště: ROV
Letenky do Ruska - Rostov-on-Don

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rostově na Donu

Mezinárodní letiště Rostov-on-Don Airport leží 9 kilometrů východně od centra Rostova na Donu. Toto letiště se stalo mezinárodním v roce 1986, ačkoliv otevřeno bylo už v roce 1925. IATA kód Rostov-on-Don Airport je ROV. Letiště má celkem tři příletové a vzletové dráhy – dvě travnaté a jednu betonovou – a jednu budovu terminálu. Každý rok je tu odbaveno až 1,7 milionu cestujících. Doprava do města je z letiště zajištěna autobusy, trolejbusy a taxíky. Zabookujte si levné letenky na letiště Rostov-on-Don Airport a poznejte krásy Ruska.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Rostov-on-Don - místní čas: 3:46
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 47.236389, 39.71389
Vzdálenost z Prahy: 1875 km


Do města Rostov na Donu za turistickými cíli

V Rostově na Donu je toho opravdu hodně k vidění. Navštívit tu můžete pravoslavný chrám Narození Panny Marie, klášter svatého Jakuba, místní zoo a botanickou zahradu, zvedací most, kostel Přímluvy nebo třeba národní divadlo. A až budete v Rostově na Donu, určitě si nezapomeňte projít nábřeží a stavit se na místním trhu, kde se stále prodávají čerstvé ryby. Kupte si levné letenky do města Rostov na Donu a poznejte Rusko tak, jak ho ještě neznáte.

Levné letenky do Rostova na Donu

Cestovat do Ruska je teď opravdu snadné a vyjde vás to na velmi málo peněz. Můžete totiž pohodlně letět s levnými letenkami do ruského města Rostov na Donu. Levné letenky do Rostova na Donu  si objednávejte online co nejdříve. Let do Rostova na Donu trvá přibližně 3 hodiny. Tak neváhejte a zabookujte si levné letenky do Rostova na Donu ještě dnes.


Počasí Rostov-on-Don

sluncepolojasnodeštík

15°C

Východ slunce: 5:18

Západ: 19:20

Sobota

sluncepolojasno

14°C

teplota 17°C 10°C

Neděle

zataženo

13°C

teplota 15°C 10°C

Pondělí

zataženo

10°C

teplota 12°C 8°C

Úterý

slunce

13°C

teplota 16°C 10°C

Letenka Rostov-on-Don

Rostov-on-Don se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rostov-on-Don - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rostov-on-Don.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist