letadlo ico Levné letenky z Prahy na Ronald Reagan Washington National Airport
v Arlington County - USA Amerika

Ronald Reagan Washington National Airport je mezinárodní letiště, které se nachází zhruba 5 kilometrů jižně od centra Washingtonu D. C. hlavního města Spojených států. Slouží metropolitní oblasti Baltimore-Washington a jedná se o nejbližší obchodní letiště do Washingtonu. Otevřeno bylo už v roce 1941 a jeho IATA značení DCA jistě najdete i na své letence. Pojmenované je na počest čtyřicátého prezidenta USA a skládá se ze tří příletových a vzletových ranvejí z asfaltu. Mezinárodní letiště Ronalda Reagana má tři terminály značené písmeny A, B a C, a každý rok jimi projde přes 20 milionů cestujících. Jedním z nich můžete být i vy, když využijete této jedinečné nabídky a koupíte si levné letenky na Ronald Reagan Washington National Airport s odletem z Prahy, dokud jsou za výhodné ceny.

Ronald Reagan Washington National Airport - DCA

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do USA - Arlington County
Zkratka letiště Ronald Reagan Washington National Airport v Arlington County - USA je: DCA

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> DCA
Jednosměrná letenka

DCA -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Washingtonu z letiště Ronald Reagan Airport

Nejsnadněji se do města z letiště Ronalda Regana dostanete modrou a žlutou linkou metra, nacházející se pod terminály B a C. Samozřejmostí je velký počet autobusových linek, ať už městského nebo dálkového charakteru. S nimi se rychle dostanete do okolních měst. Využít můžete také služeb taxikářů, které vás ale vyjdou podstatně dráž. Přepravit se do města můžete i vlastními silami, na Ronald Reagan Washington National Airport si lze zapůjčit auto. Zabookujte si levné letenky na letiště Ronalda Reagana z Prahy a užijte si dovolenou v USA za nízké ceny.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.09
Arlington County - místní čas: 5:31
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 38.85233, -77.0372


Levné letenky na letiště Ronald Reagan Washington National Airport

Chcete se podívat do hlavního města Spojených států, prohlédnout si Bílý dům, užít si dovolenou ve Washingtonu? Tak nyní vás taková cesta může vyjít opravdu lacino, když si koupíte levné letenky na letiště Ronald Reagan Washington National Airport, které jsou s odletem přímo z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy na mezinárodní letiště Ronalda Reagana ve Washingtonu přibližně 11 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak moc dlouho neotálejte a rezervujte si své levné letenky na letiště Washington z Prahy ještě dnes.


Levná letenka z Prahy na Ronald Reagan Washington National Airport
Arlington County - USA Amerika

Letiště Ronald Reagan Washington National Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Arlington County - USA Amerika, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Ronald Reagan Washington National Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace