letadlo ico Levné letenky do Roanoke

Roanoke je město nacházející se na ve stejnojmenném údolí regionu Roanoke v americkém státě Virginie. Toto nezávislé město je největší v jihozápadní Virginii a hlavní město oblasti Roanoke Metropolitan Statistical Area, ve které se nachází další nezávislá města. V Roanoke žije přibližně 100 000 obyvatel, úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Zakupte si levné letenky do Roanoke ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Roanoke

Roanoke Regional Airport (Woodrum Field)

Zkratka letiště: ROA
Letenky do USA - Roanoke

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Roanoke

Regionální letiště Roanoke–Blacksburg Regional Airport známé také jako Woodrum Field se nachází 6 kilometrů severozápadně od centra města Roanoke. Historie letiště sahá až k první světové válce. Kód Roanoke–Blacksburg Regional Airport je ROA. Letiště má dvě asfaltové příletové a vzletové dráhy a terminál, před kterým se nachází socha Aurora. Na Roanoke–Blacksburg Regional Airport je každý rok odbaveno přes 300 000 cestujících, kteří létají až 60 pravidelnými lety každý den. Doprava do centra je z Roanoke–Blacksburg Regional Airport zajištěna autobusem, který staví na východním konci terminálu, a taxíky. Leťte s levnými letenkami do Roanoke z Prahy ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 USD = 22.59
Roanoke - místní čas: 23:03
Časové pásmo: America/New_York (-5 hodin)
Časový posun: -6 hodin

Souřadnice: 37.270969, -79.941429
Vzdálenost z Prahy: 7206 km


Do Roanoke za turistickými cíli

V Roanoke je opravdu velké kulturní vyžití. Navštívit tu můžete muzea jako je muzeum umění Taubman Museum of Art, založené v roce 1951, nebo O. Winston Link Museum či muzeum dopravy Virginia Museum of Transportation. Symbolem města Roanoke je velká hvězda Mill Mountain Star, která je největší volně stojící uměle osvětlenou hvězdou na světě. Podívejte se do města Roanoke a určitě nebudete litovat – levné letenky do Roanoke jsou rychle pryč, tak neváhejte s jejich rezervací.

Levné letenky do města Roanoke

Podívejte se na americký kontinent a poznejte zdejší kulturu, teď vás to vyjde opravdu lacino. Levné letenky do Roanoke jsou dostupné naprosto pro kohokoliv a to za nízké ceny. Levné letenky do Roanoke jsou s odletem z Prahy a rezervovat si je můžete snadno online. Průměrná doba letu do Roanoke z Prahy je 15 hodin a 15 minut.


Počasí Roanoke

sluncepolojasno

6°C

Východ slunce: 7:19

Západ: 17:02

Pátek

zataženo

10°C

teplota 17°C 4°C

Sobota

zataženo

11°C

teplota 17°C 5°C

Neděle

zataženoMrholení

16°C

teplota 19°C 13°C

Pondělí

sluncepolojasno

4°C

teplota 8°C 1°C

Letenka Roanoke

Roanoke se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Roanoke - USA Amerika i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Roanoke.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace