letadlo ico Levné letenky do Kalábrie

Kromě názvu letiště Reggio Calabria Airport se pro letiště na jihu Kalábrie používá i italský název Reggio di Calabria "Tito Minniti". Známé je také pod názvem Aeroporto dello Stretto.  Na letence však vždy budete mít stejný IATA kód REG, podle kterého se můžete snadno orientovat. Momentálně letiště Reggio Kalábria odbavuje přibližně půl milionu letenek ročně. Toto letiště spolu s blízkým letištěm Lamezia Terme jsou ideálním místem pro levné letenky do Kalábrie.

Letenky Praha - Reggio Calabria

Reggio Calabria Airport

Zkratka letiště: REG
Letenky do Itálie - Reggio Calabria

Najdi nejlevnější letenku

Dostupnost do města z letiště Reggio Calabria v Kalábrii

S levnými letenkami do Kalábrie na Reggio Calabria dorazíte na letiště nacházející se v těsné blízkosti stejnojmenného města. Letiště je na jeho jižním konci na pobřeží směrem k Sicílii. Do města se snadno dostanete vlakem, autobusem, taxíkem nebo lodí. Vlaková zastávka se nachází asi kilometr od letištní haly, kam vás zdarma z terminálu zaveze spojovací autobus (free shuttle).  Autobusy do města a dalších míst v Kalíbrii jezdí přibližě každých 90 minut od 8:45 do 19 hod – Pozor, o víkendech a svátcích pouze do 17:35. Letenky do Kalábrie dostanou na letiště, odkud není problém dostat se do celé Kalábrie.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.06
Reggio Calabria - místní čas: 4:42
Časové pásmo: Europe/Rome (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 38.11047, 15.66129
Vzdálenost z Prahy: 1335 km


Levné letenky do Kalábrie

Reggio Calabrio neboli italsky Reggio di Calabria je hlavním městem provincie Kalábrie a zároveň největším Kalábrijským městem. Levné letenky do Reggio Calabria jsou proto dobře dostupné. Toto město se nachází velmi blízko Sicílie, proto není problém zakoupit levné letenky do Kalábrie a vydat se na výlet na Sicílii trajektem, který jezdí z blízkého Villa San Giovanni. Tam se dostanete z Regio Calabria snadno autobusem i vlakem. Kalábrie je nádherný kraj, proto neváhejte pořídit letenky. Cesta autem by na jih Itálie byla příliš náročná a strastiplná. Letiště Reggio Calabria začalo sloužit pro komerční účely v roce 1947. V roce 2017 italské aerolinie Alitalia oznámili, že z tohoto letiště budou odbavovat přibližně 56 letů týdně.


Letenka Reggio Calabria

Reggio Calabria se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Reggio Calabria - Itálie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kalábrie.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist