letadlo ico Levné letenky do Rajkot

Rajkot je čtvrté největší město indického státu Gudžarát, který se nachází na západě Indie, a zároveň o administrativní centrum regionu Saurashtra. Jedná se o sedmé nejčistší město v Indii. Leží uprostřed poloostrova a to na březích řek Aji a Nyári. Populace Rajkotu se pohybuje kolem 1,28 milionu obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a hindština, měnou indická rupie. Levné letenky do Rajkotu z Prahy seženete za akční ceny, tak neváhejte.

Letenky Praha - Rajkot

Rajkot Airport

Zkratka letiště: RAJ
Letenky do Indie - Rajkot

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Rajkotu

Rajkot Airport je veřejné letiště s IATA kódem RAJ, které se nachází asi 3 kilometry severozápadně od centra Rajkotu. Je to třetí nejvytíženější letiště státu Gudžarát a nejrušnější letiště v regionu. Má jednu přistávací dráhu z asfaltu a také jeden terminál, ve kterém je každoročně obslouženo přes 350 000 spokojených cestujících. Ti se z letiště v Rajkotu dopravují do města autobusy a taxíky. Nedaleko se nachází také železnice. Nepromeškejte svou příležitost a zabokujte si levné letenky do Rajkotu z Prahy ještě dnes a to za výhodné ceny.

Aktuální kurz: 100 INR = 32.14
Rajkot - místní čas: 15:34
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 4 hodin

Souřadnice: 22.299999, 70.783333
Vzdálenost z Prahy: 5748 km


Do Rajkotu za turistickými cíli

Rajkot má opravdu hodně historických i jiných zajímavých míst, která můžete vidět na vlastní oči, když si objednáte levné letenky do Rajkotu z Prahy. Jedná se například o velký park Jubilee garden v centru města, kolem kterého najdete některé koloniální budovy jako je Connaught Hall. Dále je v Rajkotu muzeum panenek s 1 400 exponáty z celého světa, střední škola Mohandas Gandhi, Gebanshah Pir Dargah, Hashanshah Pir Dargah, Masonic Hall, Jam Tower či chrám Swaminarayan Temple.

Levné letenky do Rajkotu

Užijte si exotickou dovolenou v destinaci jako je Indie, kam se můžete podívat za nízké ceny. Stačí si objednat včas levné letenky do Rajkotu, které jsou s odletem z Prahy a to za výhodné ceny. Průměrná doba letu je z Prahy do Rajkotu asi 10 hodin. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak si akční letenky do Rajkotu z Prahy objednejte ještě dnes, velmi rychle jsou totiž vyprodané. Lze to udělat snadno přes internet.


Počasí Rajkot

slunce

26°C

Východ slunce: 7:13

Západ: 18:47

Pondělí

slunce

26°C

teplota 34°C 19°C

Úterý

slunce

26°C

teplota 35°C 19°C

Středa

slunce

28°C

teplota 37°C 22°C

Čtvrtek

slunce

29°C

teplota 38°C 23°C

Letenka Rajkot

Rajkot se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Rajkot - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Rajkot.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist