letadlo ico Levné letenky do Perm

Perm je ruské město a správní středisko stejnojmenného kraje. Leží na řece Kamě v evropské části Ruska poblíž pohoří Ural. Od roku 1940 do roku 1957 se jmenovalo Molotov. Perm se nachází v Povolžském federálním okruhu a má přibližně jeden milion obyvatel. Úředním jazykem je tu jako ve zbytku státu ruština a měnou rubl. Podívejte se do této destinace a objednejte si levné letenky do Permu z Prahy ještě dnes.

Letenky Praha - Perm

Bolshoye Savino Airport

Zkratka letiště: PEE
Letenky do Ruska - Perm

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Permu

Mezinárodní letiště Perm International Airport se nachází asi 16 kilometrů jihozápadně od Permu v obci Bolshoye Savino, podle které je letiště někdy nazýváno. Jedná se o společné vojensko-civilní letiště a bylo otevřeno v roce 1952. IATA kód letiště v Permu je PEE. Nyní se na toto letiště prodávají levné letenky do Permu s odletem z Prahy, tak neváhejte a objednejte si je co nejdříve. Nachází se tu jedna asfaltová příletová a vzletová dráha a jeden terminál, kterým každý rok projde přes 1,3 milionu spokojených pasažérů. Doprava do města je z letiště v Permu zajištěna autobusovou dopravou, taxíky a vlastním autem.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Perm - místní čas: 3:56
Časové pásmo: Asia/Yekaterinburg (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 58.01741, 56.285519
Vzdálenost z Prahy: 2819 km


Do Permu za turistickými cíli

Vypravte se do Permu za kulturou, například zdejší operní a baletní dům je považován za jeden z nejlepších v Rusku. Další zážitky vám nabízí i místní činoherní, loutkové a další divadla v Permu. V Permu najdete také muzeum současného umění v budově bývalé nádražní haly a uznávaná je i galerie Gallery Perm State Art. Perm je domovem pro divadlo U mostku, která je prvním mystickým divadlem na světě. Krásné jsou i zdejší církevní památky a určitě se projděte po místním parku, kde můžete načerpat atmosféru tohoto města. Levné letenky do Permu z Prahy jsou za akční ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Permu

Podívejte se na samotnou hranici evropského Ruska a udělejte si výlet do města Perm. Levné letenky do Permu jsou s odletem z Prahy a snadno a rychle si je objednáte online. Průměrná doba letu je z Prahy do Permu 6,5 hodiny. Levné letenky do Permu jsou nyní za výhodné ceny, tak si je objednejte co nejdříve, dokud nějaké jsou.


Počasí Perm

zataženo

8°C

Východ slunce: 5:42

Západ: 20:43

Sobota

zataženodeštík

7°C

teplota 8°C 5°C

Neděle

zataženoMrholení

5°C

teplota 7°C 3°C

Pondělí

sluncepolojasnodeštík

9°C

teplota 12°C 6°C

Úterý

sluncepolojasnodeštík

9°C

teplota 14°C 5°C

Letenka Perm

Perm se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Perm - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Perm.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist