letadlo ico Letenky do Panamy
Panama

Panama oficiálně Panamská republika je stát nacházející se ve Střední Americe. Z východu je jeho pobřeží omýváno Karibským mořem a na západě Tichým oceánem, přičemž mezi nimi prochází skrz Panamu Panamský průplav. Celková populace Panamy je 3,9 milionu obyvatel, z nichž téměř polovina žije v hlavním městě Panamy City či též Ciudad de Panamá. Úředním jazykem státu je španělština, ale snadno se domluvíte také anglicky. Měnou je americký dolar a panamská balboa. Panama leží v časovém pásmu -5 hodin. Kupte si levné letenky do Panamy z Prahy ještě dnes a užijte si exotickou dovolenou.

Aktuální kurz: 1 PAB = 22.51


Letiště Panama

Podnebí v Panamě

Klima v Panamě je tropického charakteru. Teploty se tu během roku příliš nemění a udržují se mezi 25°C až 30°C. Celkově má Panama vlhké a horké podnebí, přičemž většina srážek, jejichž množství v karibské oblasti dosahuje kolem 3 000 mm, zatímco v tichomořské pouze 1 200 mm, spadne v období dešťů. To v Panamě trvá od dubna do prosince, takže levné letenky do Panamy z Prahy si kupujte spíše mimo tyto měsíce.

Do Panamy za turistickými cíli

Většina turistů jezdí do Panamy za bělostnými plážemi, teplým oceánem a odpočinkem. To si mohou dopřát na pobřeží Tichého oceánu i Karibského moře a navíc vyzkoušet například plavání s delfíny, potápění s přístroji, rybolov, šnorchlování nebo surfování. Pro případ, že ale chcete poznávat i památky, jeďte se podívat do hlavního města Ciudad de Panamá, kde se můžete projít po promenádě Lad Bóvedas, obdivovat se kráse katedrály či prezidentského paláce Palacio de las Garzas. Mnoho krásných míst ale schovávají také zákoutí měst, jako je Colón, Chitré nebo Ocú. Dopřejte si tu nejlepší dovolenou a kupte si levné letenky do Panamy z Prahy ještě dnes.

Do Panamy za přírodou

Velká část Panamy je porostlá lesy, ve kterých žije největší počet různých živočichů ze zemí ve Střední Americe. Když se například vydáte do národního parku Darién, Chagres nebo Santa Fé, najdete tu lenochody, mravenečníky, chapány středoamerické, malpy kapucínské, oceloty, kojoty, tapíry, jelence běloocasé, mazamy červené či vačice. Na pobřeží potom narazíte na kosatky, delfíny a některé druhy velryb. Vypravte se do panamské džungle za dobrodružstvím, s levnými letenkami do Panamy z Prahy je to snadné.

Levné letenky do Panamy

Leťte na dovolenou do Střední Ameriky, nyní je to snadné a hlavně levné. S levnými letenkami do Panamy, které jsou s odletem přímo z Prahy, se do této destinace podívejte klidně hned zítra. Určitě si nezapomeňte včas objednat levné letenky do Panamy z Prahy, protože jsou velmi rychle pryč. Průměrná doba letu je z Prahy do Panamy přibližně 15 hodin, záleží ale na konkrétním cíli.

Panama

Panama je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Panamy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace