letadlo ico Levné letenky do Panama City

Panama City je hlavní město Panamy a nachází se na pobřeží Tichého oceánu asi v polovině Panamského zálivu. Město je nazýváno také jako Ciudad de Panamá. V tomto největším městě Panamy žije přes 800 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je toto číslo větší – 1,5 milionu. Úředním jazykem je tu španělština, snadno se ale domluvíte i anglicky. Měnou je panamská balboa a americký dolar. A právě nyní se do této destinace prodávají levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Panama City

Tocumen International Airport

Zkratka letiště: PTY
Letenky do Panamy - Panama City

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Panama City

Mezinárodní letiště Tocumen International Airport s kódem PTY se nachází 24 kilometrů východně od centra Panamy City. Letiště má jeden terminál a dvě přistávací a vzletové dráhy. Každý rok Tocumen International Airport využije ke své cestě 8,5 milionu pasažérů. Mezi nimi jsou i ti s levnými letenkami z Prahy. Transport do města Panama City z letiště zajišťují autobusové spoje a taxíky.

Panama City
Aktuální kurz: 1 PAB = 20.9
Panama City - místní čas: 14:39
Časové pásmo: America/Panama (-5 hodin)
Časový posun: -7 hodin

Souřadnice: 8.96667, -79.533333
Vzdálenost z Prahy: 9524 km


Do Panama City za turistickými cíli

Nejvíce památek se nachází ve starých čtvrtích města. Celkově v Panama City můžete navštívit Las Bóvedas, což je promenáda vyčnívající do Pacifiku, katedrálu na náměstí Plaza de la Catedral, prezidentský palác Palacio de las Garzas nebo Museo del Canal Interoceánico. Kromě toho tu najdete také pláže, na kterých si můžete užít příjemnou dovolenou. Podívejte se do Panama City s levnými letenkami.

Levné letenky do Panama City

Do Panamy teď můžete jet i vy a to díky levným letenkám, které se prodávají do Panama City. Zažít tu pravou dovolenou je snadné – stačí si levné letenky z Prahy do Panama City rezervovat online. Průměrná doba letu do této destinace je necelých 15 hodin. Užijte si příjemný let z Prahy s levnými letenkami do Panama City.


Počasí Panama City

sluncepolojasno

26°C

Východ slunce: 5:47

Západ: 19:31

Čtvrtek

slunce

26°C

teplota 30°C 21°C

Pátek

sluncepolojasno

26°C

teplota 30°C 21°C

Sobota

slunce

26°C

teplota 31°C 21°C

Neděle

slunce

27°C

teplota 32°C 22°C

Letenka Panama City

Panama City se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Panama City - Panama i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Panama City.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist