letadlo ico Levné letenky do Nouakchott

Nuakšott je hlavní a největší město Mauretánie, státu ležícího na západním pobřeží Afriky. Město je přístavem a důležitým správním střediskem, přičemž se jedná o jedno z největších měst Sahary. V překladu název Nuakšott znamená „Místo větrů“ a dnes zde žije necelý milion obyvatel. Úředním jazykem je v Nuakšottu stejně jako ve zbytku státu arabština a měnou mauritánská ukíjá. Levné letenky do Nuakšottu z Prahy teď pořídíte za nízké ceny.

Letenky Praha - Nouakchott

Nouakchott International Airport

Zkratka letiště: NKC
Letenky do Mauretánie - Nouakchott

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Nuakšottu

Mezinárodní letiště Nouakchott International Airport je největším letištěm ve státě a nachází se přibližně 3 kilometry východně od centra Nuakšottu. Má pouze jednu přistávací a vzletovou dráhu, která je vybudována z asfaltu, a jeden terminál. Každý rok je na letišti v Nuakšottu odbaveno přibližně 300 000 spokojených cestujících z místních i mezinárodních destinací. Z veřejného letiště v Nuakšottu, které má značení IATA NKC, se do centra města dostanete snadno místní dopravou. Po přistání s levnými letenkami do Nuakšottu z Prahy se tak nemusíte obávat, že byste se neměli jak dostat do hotelu.

Aktuální kurz: 100 MRO = 6.42
Nouakchott - místní čas: 3:10
Časové pásmo: Africa/Nouakchott (0 hodin)
Časový posun: -1 hodin

Souřadnice: 18.08581, -15.9785
Vzdálenost z Prahy: 4466 km


Do Nuakšottu za turistickými cíli

K Nuakšottu patří rozlehlé pláže, nacházející se na pobřeží Atlantského oceánu. Tady se můžete opalovat, plavat, užívat si teplého oceánu nebo také vyzkoušet některé vodní turistické atrakce, které se tu nabízejí. Určitě si tu také nezapomeňte koupit pár ryb na místním rybím trhu na pobřeží. Samotné centrum města s vládními budovami a prezidentským palácem leží asi 5 kilometrů ve vnitrozemí. Zde najdete také velkou mešitu, katedrálu svatého Josefa, která je sídlem místní arcidiecéze, národní muzeum Mauretánie, národní knihovnu a středisko saharských meteoritů. Levné letenky do Nuakšottu zakoupíte nyní s odletem z Prahy a za opravdu nízké ceny, tak neváhejte a zabookujte si své letenky ještě dnes.

Levné letenky do Nuakšottu

Dopřejte si dovolenou, o jaké jste vždycky snili, a jeďte do afrického státu Mauretánie, kam se nyní prodávají velmi levné letenky. Levné letenky do hlavního města Nuakšottu jsou k dostání s odletem z Prahy a rezervovat si je lze hned teď online na internetu. Průměrná doba letu je z Prahy do Nuakšottu asi 7 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Neváhejte a využijte této příležitosti, podívat se s levnými letenkami do Nuakšottu.


Počasí Nouakchott

zataženo

27°C

Východ slunce: 7:25

Západ: 18:29

Pátek

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 25°C

Sobota

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 25°C

Neděle

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 23°C

Pondělí

sluncepolojasno

24°C

teplota 26°C 22°C

Letenka Nouakchott

Nouakchott se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Nouakchott - Mauretánie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Nouakchott.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist