letadlo ico Levné letenky do Niigata

Niigata je hlavní a nejlidnatější město stejnojmenné prefektury, která se nachází na severozápadním pobřeží Japonska na ostrově Honšú. Jedná se o důležité přístavní město a největší metropoli na pobřeží Japonského moře. Niigata leží při ústí řeky Agano v regionu Čúbu a je domovem pro celkem 804 000 obyvatel, kteří tu mluví japonsky a platí japonským jenem. Užijte si dovolenou v Japonsku a poznejte zdejší památky, když si koupíte levné letenky do Niigaty z Prahy tak vás to vyjde lacino.

Letenky Praha - Niigata

Niigata Airport

Zkratka letiště: KIJ
Letenky do Japonska - Niigata

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Niigatě

Letiště Niigata Airport má IATA značení KIJ a leží asi 7 kilometrů severovýchodně od centra Niigaty. Jedná se o letiště druhé třídy, které bylo založeno v roce 1930. Skládá se ze dvou asfaltových příletových a vzletových drah, na kterých přistávají letadla s přibližně 1,5 milionem spokojených cestujících. Ti jsou odbavováni v jednom terminálu. Letiště v Niigata je s městem spojeno autobusovými linkami, taxíky a autopůjčovnami. Nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si levné letenky do Niigaty z Prahy ještě dnes, dokud jsou za akční ceny.

Aktuální kurz: 100 JPY = 21.82
Niigata - místní čas: 21:58
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 37.916672, 139.050003
Vzdálenost z Prahy: 8830 km


Do Niigaty za turistickými cíli

Až budete v Niigatě, tak se zajděte podívat na most Bandai, který vede přes řeku Shinano, centrum Toki Messe, ohromný stadion Denka Big Swan Stadium, věž Rainbow Tower a veřejné centrum Niigata Prefectural Civic Centrum. Kulturního vyžití dosáhnete při návštěvě Nature Aquarium Gallery a místního muzea. Kromě toho jsou tu nádherné botanické zahrady Niigata Prefectural Botanic Garden. Tak si dopřejte dovolenou v Japonsku a využijte toho, že levné letenky do Niigaty jsou s odletem z Prahy a za akční ceny.

Levné letenky do Niigaty

Chcete se podívat do Japonska, ale obáváte se drahých letenek do této destinace? Tak nyní už nemusíte, právě teď jsou totiž v prodeji akční letenky do Niigaty z Prahy, které si můžete snadno a rychle objednat online z pohodlí svého domova. Průměrná doba letu je z Prahy do Niigaty asi 12 hodin. Užijte si tu pravou dovolenou a rezervujte si levné letenky do Niigaty z Prahy, které jsou za výhodné ceny.


Počasí Niigata

zataženodeštík

21°C

Východ slunce: 5:30

Západ: 17:44

Neděle

zataženodeštík

23°C

teplota 24°C 21°C

Pondělí

zataženodeštík

24°C

teplota 27°C 22°C

Úterý

sluncepolojasno

22°C

teplota 23°C 21°C

Středa

sluncepolojasno

21°C

teplota 22°C 19°C

Čtvrtek

slunce

23°C

teplota 24°C 22°C

Letenka Niigata

Niigata se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Niigata - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Niigata.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist