letadlo ico Letenky do na Slovensko
Slovakia

Slovenská republika je stát, který leží ve vnitrozemí Střední Evropy a je sousedem České republiky. Jeho povrch je silně hornatý. Hlavním městem Slovenska je Bratislava, nacházející se na západě země na řece Dunaj. Má přibližně půl milionu obyvatel, v celém státě pak žije asi 5,4 milionu lidí. Úředním jazykem je tu slovenština a měnou euro. Slovensko leží v časovém pásmu +1 hodina. Levné letenky na Slovensko z Prahy se teď prodávají za akční ceny, tak neváhejte a objednejte si je včas.

Aktuální kurz: 1 EUR = 26.01


Letiště Slovensko

Podnebí na Slovensku

Klima na Slovensku je mírné kontinentální. Léta jsou obecně velmi teplá, kdy na jižním Slovensku průměrné teploty dosahují 35°C, na severu země pak kolem 25°C. Zimy jsou chladné a vlhké s teplotami mezi -5°C až 10°C. V nížinách průměrně během roku naprší přes 500 mm vody, na horách je to 1 000 mm. Levné letenky na Slovensko jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Na Slovensko za turistickými cíli

Slovensko je oblíbeným turistickým cílem pro svou krásnou přírodu, do které můžete vyrazit na túru, ale také si třeba zalyžovat v zimních střediscích. Podívejte se i do národních parků Nízké Tatry, Velká Fatra a Slovenského ráje či do Vysokých Tater. Z památek byste neměli vynechat ty v hlavním městě Bratislavě, jako je Michalská brána, hrad Devín, kostel svaté Alžběty Uherské nebo vojenský pomník Slavín. Většina z těchto památek leží na Starém městě. Na návštěvu zajeďte také do města Bojnice, kde najdete zoologickou zahradu a Bojnický hrad, do Košic, kde stojí katedrála svaté Alžběty a kaple svatého Michala, nebo do Nitry s biskupským palácem, bazilikou svatého Jimrama a nitranským hradem. Užijte si dovolenou na Slovensku, stačí si koupit levné letenky na Slovensko s odletem z Prahy, které jsou za výhodné ceny.

Levné letenky na Slovensko

Na dovolenou nemusíte jezdit daleko, ve vedlejším Slovensku najdete také mnoho míst, která stojí za to vidět. Abyste ale nemuseli jezdit autem, kupte si raději levné letenky na Slovensko s odletem z Prahy. Levné letenky na Slovensko jsou dostupné online, rezervovat si je zvládnete z pohodlí svého domova. Levné letenky na Slovensko z Prahy jsou žádané zboží, tak si je zabookujte co nejdříve, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy na Slovensko jedna hodina. Z Prahy se nejčastěji kupují letenky do Košic a Bratislavy.

Slovensko

Slovensko je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Slovensko čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist