letadlo ico Letenky do na Kajmany
Cayman Islands

Kajmanské ostrovy se nachází v Karibském moři jižně od Kuby a severozápadně od Jamajky. Kajmany jsou územím Velké Británie, která je spravuje přes guvernéra. Souostroví Kajmany se skládá ze tří ostrovů: Velký Kajman, Malý Kajman a Kajman-Brac. Na ostrovech žije dohromady 56 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou dolar Kajmanských ostrovů. Časový posun je o -5 hodin. Hlavním městem Kajmanských ostrovů je George Town s 28 000 obyvateli. A nyní se na Kajmany dají sehnat levné letenky s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 KYD = 25.3


Letiště Kajmanské ostrovy

Podnebí na Kajmanských ostrovech – kdy letět na Kajmany?

Kajmany mají tropické mořské klima. Léta jsou tu velmi horká a vlhká s častými dešti – toto období trvá od května do října. Ve zbývající části roku je sucho a také relativně teplo. Teploty tu během roku neklesají pod 25°C, přičemž v létě se drží kolem 30°C. V období od června do listopadu platí na Kajmanech zvýšené riziko hurikánů. Levné letenky z Prahy na Kajmany můžete rezervovat kdykoliv.

Na Kajmany za turistickými cíli

Kajmanské ostrovy jsou oblíbenou turistickou destinací především pro zdejší pláže a teplé karibské moře. Milovníci potápění najdou jistě vyžití v mnoha korálových útesech podél pláží, stejně jako v několika lodních vracích, které se tu dají pod vodou prozkoumat. Navštívit se dají také různá přírodní místa či želví farmy. Za rumem a památkami musíte do hlavního města Kajman – George Townu – kam se dají pořídit levné letenky z Prahy.

Za přírodou na Kajmany

Na Kajmanech se nachází mnoho přírodních rezervací a parků, kde se můžete setkat se zdejší faunou a flórou. Nejzajímavější je jistě modrý leguán, který se nevyskytuje jinde na světě než na ostrově Velký Kajman a je to velmi ohrožený druh. Kromě toho se tu nachází mnoho krásných druhů ptáků a rostlin. Přijeďte se přesvědčit s levnými letenkami na Kajmany.

Levné letenky na Kajmany

Toužíte letět na exotickou dovolenou, ale nevíte kam zamířit? Zkuste Kajmany, kam se nyní prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy. Letenky za akční ceny se dají rezervovat online a letět na Kajmany můžete, kdy jen chcete. Průměrná doba letu s levnými letenkami na Kajmanské ostrovy je zhruba 13 hodin. Poznejte Kajmany na vlastní kůži.

Kajmanské ostrovy

Kajmanské ostrovy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Kajmany čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist