letadlo ico Letenky do na Jamajku
Jamaica

Jamajka je ostrovní stát ležící v Karibském moři. Je to pátý největší ostrovní stát v této lokaci a zahrnuje také třetí největší ostrov Antil. Celková populace ostrova je 2,9 milionu obyvatel, z čehož přes 900 000 lidí žije v hlavním městě země Kingstonu. Úředním jazykem je tu angličtina a anglické patois. Měnou je jamajský dolar. Časové pásmo Jamajky je -5 hodin. Podívejte se do Karibiku s levnými letenkami na Jamajku.

Aktuální kurz: 100 JMD = 13.91


Letiště Jamajka

Podnebí na Jamajce

Klima na Jamajce je tropického charakteru a během roku se tu tedy střídají období sucha a období dešťů. Teploty jsou na Jamajce během celého roku celkem neměnné a pohybují se mezi 25°C až 30°C. V nížinách ovšem může být trochu chladněji. Nejvíce srážek je na Jamajce mezi květnem a říjnem, kdy tu spadne většina z ročních srážek, které činí 1 960 mm. Levné letenky na Jamajku z Prahy si tedy objednávejte na období sucha.

Na Jamajku za turistickými cíli

Jamajka je oblíbenou turistickou destinací pro své bělostné písečné pláže a teplé moře. Kromě opalování, koupání a relaxování se tu také můžete potápět u korálových útesů nebo pozorovat mořské želvy. Mezi další turisticky přitažlivé cíle patří hlavní město Kingston, které je postaveno v koloniálním stylu, dále město Negril, které je typickým dovolenkovým resortem, Montego Bay, kde naleznete i dřevěné chýše, ve kterých žili původní domorodci, nebo Ocho Rios s vodopády a zelení. Kupte si levné letenky na Jamajku z Prahy a užijte si tu pravou dovolenou v tomto exotickém ráji.

Na Jamajku za přírodou

Flóra na Jamajce je tropického charakteru, takže se tu setkáte s ebenovníky, bambusem, mahagonovými stromy, kaktusy si palisandry. Rovněž tu žije mnoho endemických druhů živočichů. Setkat se tu můžete s malými divokými prasaty, krokodýlem americkým, leguány, hady, exotickým ptactvem a menšími savci. Bohatý je i život pod mořskou hladinou, tak si přijeďte s levnými letenkami užít potápění na Jamajce.

Levné letenky na Jamajku

Udělejte si letos exotickou dovolenou a leťte s levnými letenkami na Jamajku. Levné letenky na Jamajku jsou za akční ceny, takže výrazně ušetříte. Let je zajišťován přímo z Prahy. Průměrná doba letu na Jamajku z Prahy je 14 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Akční letenky na Jamajku z Prahy jsou žádané zboží, tak s jejich rezervací určitě neváhejte.

Jamajka

Jamajka je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Jamajku čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist