letadlo ico Letenky do na Britské Panenské Ostrovy
British Virgin Islands

Britské Panenské ostrovy oficiálně Panenské ostrovy jsou zámořským územím Velké Británie v karibské oblasti. Jsou tvořeny přibližně 50 ostrovy ze souostroví Panenské ostrovy, které se ještě skládají z ostrovů patřících Americe a Španělsku. Na Britských Panenských ostrovech žije asi 30 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu angličtina a měnou americký dolar. Hlavním městem Britských Panenských ostrovů je Road Town, kde žije 13 000 obyvatel. Časové pásmo Britských Panenských ostrovů je -4 hodiny. Dopřejte si exotickou dovolenou v Karibiku, s levnými letenkami na Britské Panenské ostrovy z Prahy je to snadné.

Aktuální kurz: 1 USD = 21.48


Letiště Britské Panenské Ostrovy

Podnebí na Britských Panenských ostrovech

Klima na ostrovech je tropické a ovlivňované pasáty. Teploty se během celého roku příliš nemění a obvykle se pohybují kolem 32°C v létě a 29°C v zimě. Ani během zimních měsíců tu teplota neklesá pod 21°C. Průměrné množství dešťových srážek během roku je 1 150 mm. Nejmokřejší měsíce jsou od září do listopadu a nejsušší jsou únor a březen. Kupte si levné letenky na Britské Panenské ostrovy z Prahy co nejdříve.

Na Britské Panenské ostrovy za turistickými cíli

Ostrovy jsou oblíbenou turistickou destinací pro své bělostné písečné pláže, kde si můžete odpočinout, zaplavat si, potápět se ke korálovým útesům, apod. Na pobřeží jsou například také jeskyně, které můžete prozkoumat nebo si vyzkoušet surfování či jízdu na jachtě. V hlavním městě Road Town můžete navštívit botanickou zahradu nebo také některé muzeum. Na Britských Panenských ostrovech tedy najdete jak kulturu, tak zábavu a teplé moře a písečné pláže. Levné letenky na Britské Panenské ostrovy z Prahy si určitě rezervujte co nejdříve.

Levné letenky na Britské Panenské ostrovy

Chcete si udělat exotickou dovolenou u moře, ale nechcete za letenky dát celou svou výplatu? Tak si kupte levné letenky na Britské Panenské ostrovy, které se teď prodávají za výhodné ceny. Levné letenky na Britské Panenské ostrovy lze pořídit snadno a rychle na internetu. Průměrná doba letu z Prahy na Britské Panenské ostrovy je 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si  letenky na Britské Panenské ostrovy z Prahy ještě dnes.

Britské Panenské Ostrovy

Britské Panenské Ostrovy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Britské Panenské Ostrovy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist