letadlo ico Letenky do na Bermudy
Bermuda

Bermudské ostrovy jsou zámořským území Spojeného království, přičemž leží v severní části Atlantského oceánu asi 1 000 kilometrů od pobřeží USA. Název ostrovů odkazuje na jejich objevitele Juana Bermúdeze. Celková populace Bermud se pohybuje kolem 65 000 obyvatel, z nichž zhruba 1 000 jich žije v hlavním městě Hamiltonu. Úředním jazykem je na Bermudách angličtina a španělština a měnou bermudský dolar. Časové pásmo je -5 hodin. Levné letenky na Bermudy jsou s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 BMD = 21.48


Letiště Bermudy

Podnebí na Bermudách

Klima na Bermudách je vlhké a subtropické, na hranici tropického. V zimních měsících je tu poměrně chladno a teploty se pohybují pouze kolem 6°C. V létě je tu naopak velmi teplo, i když rtuť většinou nevystoupá nad 30°C. Bermudy leží v pásmu hurikánů. Průměrná teplota oceánu u Bermud je v zimě 18°C a v létě 28°C. Levné letenky na Bermudy z Prahy si objednávejte na letní měsíce, kdy si tu užijete exotickou dovolenou.

Na Bermudy za turistickými cíli

Turisté na Bermudy jezdí kvůli velkému počtu písečných pláží a teplému oceánu, ve kterém se mohou koupat, ale také potápět ke korálovým útesům, ale také vrakům lodí. Jistou zvláštností je místní narůžovělý písek. Za památkami se podívejte do města St. George, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO a nachází se tu kostel svatého Petra, nebo do hlavního města Hamiltonu. Podívejte se do bermudské zoo, botanické zahrady, akvarijního muzea nebo Royal Naval loděnice. Levné letenky na Bermudy si nezapomeňte včas rezervovat, protože jsou rychle vyprodané.

Příroda na Bermudách

Při objevení byla většina ostrova porostlá cedrovými lesy a podél pobřeží se nacházely mangrovové bažiny. Dnes zde po této flóře najdete pozůstatky. Bermudy jsou nejseverněji položeným místem, kde přirozeně roste kokosová palma. Z fauny jsou tu důležité želvy a národní pták, kterým je Bermuda petrel. Ze savců se tu nachází pět druhů netopýrů a volně v přírodě potkáte divoké kočky. Levné letenky na Bermudy jsou s odletem z Prahy a za výhodné ceny.

Levné letenky na Bermudy

Dopřejte si luxusní dovolenou na Bermudských ostrovech a odpočiňte si na zdejších písečných plážích. Levné letenky na Bermudy se teď prodávají za opravdu nízké ceny a to navíc s odletem přímo z Prahy. Levné letenky na Bermudy pořídíte na internetu klidně hned teď, určitě s tím ale neotálejte, protože jsou rychle vyprodané. Průměrná doba letu z Prahy na Bermudy je přibližně 8 hodin.

Bermudy

Bermudy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Bermudy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist