letadlo ico Letenky do na Bahamy
Bahamas

Souostroví Bahamy se nachází v Atlantském oceánu jihovýchodně od poloostrova Florida a severovýchodně od Kuby. Celé Bahamské společenství se skládá ze 700 ostrovů a spousty menších korálových atolů. Hlavním městem Baham je Nassau, kde žije necelých 250 000 obyvatel z celkového počtu 321 000 lidí na ostrovech. Úředním jazykem je tu angličtina, ale často tu uslyšíte také kreolštinu. Měnou je bahamský dolar. Bahamy jsou konstituční monarchie a mají nezávislost na Velké Británii – královna Alžběta II. je tu zastoupena Arthurem Foulkesem. A právě nyní se na Bahamy prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Aktuální kurz: 1 BSD = 21.49


Letiště Bahamy

Oblasti

Podnebí na Bahamách – na kdy objednat letenku na Bahamy

Klima na Bahamách je tropické – díky nízké nadmořské výšce a teplému Golfskému proudu je tu rozdíl mezi nejteplejším a nejstudenějším měsícem v roce asi 8°C. Léto, kdy teploty pravidelně šplhají nad tropické 30°C, je také poměrně hodně deštivé. V zimě, kdy je tu větší sucho, se teplota udržuje kolem 20°C. Kdykoliv tedy na Bahamy poletíte s levnými letenkami, nemusíte se obávat chladného počasí.

Na Bahamy za turistickými cíli

Největším turistickým lákadlem jsou bahamské pláže a teplý oceán. Užít si exotickou dovolenou můžete jak na veřejných plážích tak například ve velkém Blue Lagoon Island nebo Atlantis Paradise Island, kde mají velký aquapark. Zajímavé jsou ale také mnohé pevnosti, které se na Bahamách nacházejí. Mezi ně patří například pevnost Charlotte, Montagu nebo Fincastle. Udělejte si výlet na Bahamy s levnými letenkami a zažijte pravou exotickou dovolenou.

Za přírodou na Bahamy letecky

Na Bahamách je příroda velmi pestrá. Jestli máte rádi potápění, určitě vás nadchne zdejší barevný podmořský svět. Výjimkou zde není ani potkat delfína nebo velrybu. Na souši se pak můžete vidět mnoho druhů ptáků, jako je například bahamský papoušek nebo kolibřík, ale také drobná divoká prasátka či plameňáky, kteří jsou národním symbolem. Vydejte se za zvířaty na Bahamy, teď se na Bahamy prodávají velmi levné letenky s odletem z Prahy.

Levné letenky na Bahamy

Dopřejte si exotickou dovolenou a leťte letos na Bahamy. Do této oblíbené destinace se právě teď prodávají opravdu velmi levné letenky s odletem přímo z Prahy. Nenechte si ujít tuto příležitost a zakupte si levné letenky na zhruba 12-ti hodinový let. Rezervujte si ale letenky z Prahy na Bahamy co nejdříve, protože velmi rychle mizí.

Bahamy

Bahamy je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do na Bahamy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist