letadlo ico Letenky do Moldávie
Moldova

Moldávie oficiálně Moldavská Republika je země, která se nachází ve vnitrozemí východní části Evropy. Jedná se o nejchudší stát Evropy. V Moldávii žijí 4 miliony obyvatel, z toho přibližně půl milionu bydlí v hlavním městě Kišiněvu. Úředním jazykem Moldávie je moldavština a rumunština, měnou je moldavské leu. Časové pásmo tohoto státu je +2 hodiny. Pořiďte si levné letenky do Moldávie z Prahy hned teď.

Aktuální kurz: 1 MDL = 1.2


Letiště Moldávie

Podnebí v Moldávii

Klima v Moldávii je mírně kontinentální. Léta jsou tu dlouhá a teplá, kdy se rtuť na teploměru drží kolem 20°C, zimy jsou relativně mírné a suché s teplotami kolem -4°C. Roční srážky jsou v Moldávii zhruba 600 mm. Nejvíce deštivo je na počátku léta a poté v říjnu. Levné letenky do Moldávie si tedy objednávejte spíše na letní měsíce.

Do Moldávie za turistickými cíli

Nejvýznamnější památky Moldávie se nacházejí v hlavním městě Kišiněvu. Zde stojí za vidění například triumfální oblouk, vodní věž, kišiněvská brána, katedrála Narození Páně, radnice, památník Štěpána Velikého nebo národní muzeum. V Moldávii lze navštívit ještě například klášter Căpriana, kostel Santa Teodora de Sihla  a národní rezervace Pădurea Domnească. V Moldávii je mnoho krásných míst, která byste určitě měli navštívit, až sem s levnými letenkami do Moldávie z Prahy poletíte.

Levné letenky do Moldávie

Chcete letět do Moldávie, ale obáváte se drahých letenek do této destinace? Nyní už si s tím nemusíte lámat hlavu, protože nyní jsou i pro vás dostupné levné letenky do Moldávie. Letenky do Moldávie si můžete snadno a rychle rezervovat online a to dokonce s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy necelé 3 hodiny. Rezervujte levné letenky do Moldávie dnes, protože zítra už by nemusely být.

Moldávie

Moldávie je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Moldávie čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist