letadlo ico Letenky Malawi

Malawi či oficiálně Malawská Republika je stát nacházející se ve vnitrozemí na jihovýchodě Afriky. Stát je jedním z nejmenších na africkém kontinentu, přičemž třetinu jeho území zabírá stejnojmenné jezero. Malawi získalo přezdívku „Teplé srdce Afriky“. V zemi žije přibližně 16,4 milionu obyvatel, z nichž zhruba 1 milion bydlí v hlavním městě Lilongwe v centrální části státu. Úředním jazykem v Malawi je angličtina a čičevština, měnou je malawijská kwachna. Stát Malawi leží v časovém pásmu +2 hodiny. Levné letenky do Malawi z Prahy teď pořídíte za nízké ceny.

Aktuální kurz: 100 MWK = 2.65


Letiště Malawi

Podnebí v Malawi

Klima v Malawi je obecně tropické s obdobím dešťů trvajícím od listopadu do dubna. Nejméně deštivo je v rozmezí května a října. Průměrné teploty se během roku skoro neměnní a stále se pohybují v rozmezí mezi 25°C až 29°C v závislosti na nadmořské výšce a období roku. Kupte si levné letenky do Malawi z Prahy a podívejte se do této destinace za výhodné ceny.

Do Malawi za turistickými cíli

Mnoho turistů jezdí do této destinace kvůli divoké přírodě, kterou lze pozorovat například v národním parku Lake Malawi, Nyika nebo Liwonde. Pokud máte rádi turistiku, vodopády, přírodní panoramata nebo táboření, najdete v Malawi i různé rezervace, kam můžete vyrazit. Na památky narazíte ve městech, jako je například Blantyre s kostelem svatého Michaela a všech andělů, Mzuzu nebo Zomba, ve kterých najdete také zoologickou a botanickou zahradu. Hlavní město Lilongwe nabízí pohled především na administrativní a správní budovy, jako je parlament či soud. Zabookujte si své levné letenky do Malawi z Prahy ještě dnes a nebude litovat.

Do Malawi za přírodou

Při návštěvě Malawi byste určitě měli vyrazit na opravdové africké safari. Ve státě můžete vidět například vodušky, slona afrického, damana, paviány a další druhy opic, geparda, lva, leoparda, hyenu, zebru, nosorožce, hrochy, antilopy, skáloleze, buvola afrického nebo třeba chocholatku červenou. S levnými letenkami do Malawi můžete vyrazit za africkou přírodou klidně hned zítra.

Levné letenky do Malawi

Udělejte si výlet do Afriky, s levnými letenkami do Malawi je to snadné. Levné letenky do Malawi si lze objednat snadno na internetu a to za akční ceny. Odlet je z Prahy a průměrná doba letu je z Prahy do Malawi přibližně 13,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Levné letenky do Malawi s odletem z Prahy jsou horké zboží, proto si je zamluvte co nejrychleji, dokud nějaké jsou.

Malawi

Malawi je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Malawi čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist