letadlo ico Levné letenky do Madurai

Madurai je hlavní město indického státu Tamilnádu, který se nachází na jihovýchodě Indie na pobřeží Lakadivského moře. Jedná se o druhé největší město rozlohou ve státě Tamilnádu a také třetí nejlidnatější. Žije v něm celkem 1,5 milionu obyvatel, kteří tu mluví anglicky a hindsky a platí indickou rupií. Madurai leží na březích řeky Vaigai přibližně 100 kilometrů západně od pobřeží moře a patří mezi jedny z nejstarších nepřetržitě obydlených měst na světě. Rezervujte si levné letenky do Madurai z Prahy ještě dnes a leťte do této destinace na dovolenou.

Letenky Praha - Madurai

Madurai Airport

Zkratka letiště: IXM
Letenky do Indie - Madurai

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Madurai

Madurai Airport je čtvrtým nejzaměstnanějším letištěm Tamilnádu, přičemž se nachází asi 12 kilometrů jižně od centra Madurai. Otevřeno tu bylo v roce 1957 a jeho IATA kód je IXM. Letiště v Madurai má jednu příletovou a vzletovou dráhu z asfaltu a dva terminály – jeden pro domácí druhý pro zahraničí lety. Každoročně tu projde přibližně 760 000 spokojených cestujících, kteří se po odbavení dopravují do města z letiště Madurai autobusy a taxíky. Nedaleko se nachází také železniční stanice. Kupte si levné letenky do Madurai z Prahy a užijte si dovolenou v této daleké destinaci.

Aktuální kurz: 100 INR = 29.05
Madurai - místní čas: 7:54
Časové pásmo: Asia/Calcutta (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodin

Souřadnice: 9.93333, 78.116669
Vzdálenost z Prahy: 7299 km


Do Madurai za turistickými cíli

Užijte si dovolenou ve městě Madurai a poznejte zdejší památky a hezká místa. Mezi důležité historické stavby patří například chrám Meenakshi Amman Temple, který je velmi vysoký, dále palác Thirumalai Nayakkar Palace a Madurai Corporation Building. Nádherná je ale také vodní nádrž Teppakulam Mariyamman tank, americká vysoká škola, postavená na konci 19. století, a mešita Kazimir Big Mosque. Všechna tato místa můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do Madurai z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou.

Levné letenky do Madurai

Dopřejte si tu pravou dovolenou a zamiřte do exotické Indie. Právě teď vás taková cesta vyjde lacino, když si objednáte včas levné letenky do Madurai, které jsou navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Madurai asi 12 hodin. Levné letenky do Madurai z Prahy si můžete objednat online z pohodlí svého domova, tak příliš dlouho neotálejte a nepromeškejte tuto jedinečnou příležitost.


Počasí Madurai

sluncepolojasnodeštík

33°C

Východ slunce: 6:05

Západ: 18:27

Úterý

sluncepolojasnodeštík

33°C

teplota 39°C 29°C

Středa

sluncepolojasno

33°C

teplota 39°C 30°C

Čtvrtek

sluncepolojasno

33°C

teplota 38°C 30°C

Pátek

sluncepolojasno

34°C

teplota 39°C 31°C

Letenka Madurai

Madurai se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Madurai - Indie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Madurai.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist