letadlo ico Letenky do Litvy
Lithuania

Litva je stát ležící v severovýchodní části Evropy na pobřeží Baltského moře. Jedná se o nejjižnější a také největší ze tří Pobaltských republik. Hlavním městem Litvy je Vilnius, ve kterém žije přes půl milionu lidí. V celém státě je potom 2,8 milionu obyvatel. Úředním jazykem Litvy je litevština a měnou euro. Časové pásmo je tu +2 hodiny. Zakupte si levné letenky do Litvy s odletem z Prahy, velmi rychle totiž mizí.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.86


Letiště Litva

Podnebí v Litvě

Klima v Litvě je mírné a pohybuje se mezi kontinentálním a námořním. Průměrná teplota se v zimě udržuje kolem -2°C. V létě potom kolem 17°C. Srážky se v Litvě každoročně pohybují kolem 800°C. Sníh je tu velmi častý – nejčastěji se drží od října do dubna. Levné letenky do Litvy směřujte spíše na letní termíny.

Do Litvy za turistickými cíly

Největším turistickým lákadlem Litvy je hlavní město Vilnius, kde můžete vidět zdejší katedrálu se zvonicí, vyhlášený hrad krále Gediminase, který toto město založil na základě svého prorockého snu, kostel svaté Anny, který byl postaven už v roce 1500 a nyní je zapsán na seznamu dědictví UNESCO, nebo prezidentský palác. V Litvě je toho k vidění ale mnohem víc. Například vodní hrad Trakai, známá Hora křížů, město Kaunas, nebo rozsáhlý skanzen Rumšiškés. Rezervujte si levné letenky do Litvy a všechno tohle můžete vidět na vlastní oči.

Levné letenky do Litvy

Poznejte kouzlo jedné z pobaltských republik. Nyní se prodávají velmi levné letenky do Litvy a to s odletem přímo z Prahy. Letenky do Litvy si může pořídit opravdu každý, stačí si je jen rezervovat online snadno a rychle. Průměrná doba letu do Litvy z Prahy záleží na konkrétní destinaci, ale pohybuje se kolem 3 hodin a 10 minut.

Litva

Litva je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Litvy čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist