letadlo ico Levné letenky do Kyushu
Japonsko

Kjúšú je nejjižněji a nejzápadněji položený japonský ostrov, který je považován za kolébku japonské civilizace. Je to třetí největší ostrov a jeho název v překladu znamená „devět zemí“. Tento hornatý ostrov je z východu omýván Pacifikem, z jihu Jihočínským mořem a ze západu Japonským mořem. Na Kjúšú žije přes 13,2 milionu obyvatel. Největším městem na ostrově je Fukuoka, kde bydlí 1,4 milionu lidí. Úředním jazykem je na Kjúšú japonština a měnou japonský jen. Časové pásmo ostrova Kjúšú je +9 hodin. Podívejte se do Japonska za nízké ceny, s levnými letenkami na Kjúšú na to máte.

Letenky Kyushu

Podnebí na Kjúšú

Klima na Kjúšú je subtropického charakteru. Léta jsou tu poměrně teplá a vlhká, kdy se teploty pohybují kolem 25°C, ale snadno vystoupají až k tropickým 30°C. Zimy jsou na Kjúšú mírné a lehce deštivé, kdy je tu kolem 5°C. Během pozdního léta dochází v oblastech k tajfunům, které přinášejí prudký déšť. Vydejte se s levnými letenkami na Kjúšú v létě a užijte si exotickou dovolenou.

Aktuální kurz: 100 JPY = 20.34


Na Kjúšú za turistickými cíli

Při návštěvě Kjúšú většina turistů zamíří do největšího města Fukuoka. Zde mohou vidět věž Fukuoka, šintoistickou svatyni Hakozaki Shrine nebo zámek Fukuoka. Japonské památky si lze užít ale i ve městě Kumamoto, kde najdete zámek, svatyni Fujisaki hachimangu a poté Suizenji jojuen. Na Kjúšú se nachází aktivní sopka Aso, která by také neměla uniknout vaší pozornosti. Podél pobřeží na Kjúšú je mnoho veřejných pláží, kde si můžete odpočinout, užít si moře a opalování. Zabookujte si levné letenky na Kjúšú co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Na Kjúšú za přírodou

Na ostrově se nacházejí mnohá zvířata, se kterými se můžete setkat ve volné přírodě. Největším je medvěd černý, který žije v horských oblastech Kjúšú. Mezi menší šelmy patří liška, psík mývalovitý, japonské kuny či leopardí kočka. Z ptáků jsou tu endemičtí například zelený bažant nebo japonský datel. Zajímavá je také flóra, kdy tu můžete vidět bambus, chryzantémy, japonský červený cedr nebo japonskou černou borovici. Udělejte si čas na vycházku do přírody s levnými letenkami na Kjúšú.

Levné letenky na Kjúšú

Chcete se podívat do Japonska? Láká vás zdejší kultura a památky? Tak využijte příležitosti a kupte si levné letenky na ostrov Kjúšú v Japonsku. S levnými letenkami na Kjúšú poletíte přibližně 12 hodin. Odlet je s levnými letenkami na Kjúšú z Prahy. Rezervujte si své levné letenky na Kjúšú ale včas, protože jsou velmi rychle vyprodané.

Letenka Kyushu

Kyushu a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Kyushu snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Kyushu vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist