letadlo ico Levné letenky do Kristiansand

Kristiansand je přístav ležící na jihu Norska. Jedná se o páté největší město této severské monarchie, správní centrum regionu Fylke Vest-Agder a také druhý největší přístav Norska. Žije zde asi 87 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu norština a měnou koruna. Nachází se tu také mezinárodní letiště, na které lze právě nyní sehnat levné letenky s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Kristiansand

Kristiansand Airport, Kjevik

Zkratka letiště: KRS
Letenky do Norska - Kristiansand

Najdi nejlevnější letenku

Letiště Kristiansandu

Mezinárodní letiště Kristiansand Airport Kjevik s označením KRS se nachází 16 kilometrů od centra Kristiansandu. Letiště bylo otevřeno v roce 1939. Nyní se tu nachází jedna vzletová dráha a jeden terminál, jehož služeb ročně využije až 1 milion cestujících. Až tu přistanete s levnými letenkami, do Kristiansandu se dostanete po silnici s vypůjčeným autem, taxíkem nebo místní kyvadlovou dopravou.

Aktuální kurz: 1 NOK = 2.54
Kristiansand - místní čas: 22:16
Časové pásmo: Europe/Oslo (+ 1 hodin)
Časový posun: 0 hodin

Souřadnice: 58.14642, 7.99687
Vzdálenost z Prahy: 988 km


Do Kristiansandu letecky za turistickými cíli

Do této destinace jezdí turisté především v létě. Kristiansand zoo a zábavní park, který je otevřen jen přes letní sezónu, jsou druhým nejnavštěvovanějším místem v Norsku. Většina zvířat je tu umístěna v přírodních výbězích – jedná se například o vlky, tygry, lvy a rysy. Zajímavá je také katedrála Kristiansandu, která patří k jedněm z největších v Norsku. Ve městě je také pevnost, která sloužila na ochranu města od 17. století. Pokud toužíte po velkém kulturním zážitku, rozhodně nevynechejte při prohlídce města divadlo Agder. Levné letenky do Kristiansandu se právě teď prodávají levně, tak nepromeškejte svou příležitost a zabookujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Kristiansandu

Do Norska se teď můžete podívat i vy. Stačí, abyste si rezervovali levné letenky do norského města Kristiansand s odletem z Prahy. Průměrná doba letu do Kristiansandu je 3 hodiny a 10 minut. Využijte příležitosti a rezervujte si levné letenky z Prahy do Kristiansandu a poznejte další část světa.


Počasí Kristiansand

zataženoMrholení

13°C

Východ slunce: 13:12

Západ: 22:49

Neděle

slunce

10°C

teplota 13°C 6°C

Pondělí

zataženo

9°C

teplota 14°C 4°C

Úterý

zataženoMrholení

16°C

teplota 20°C 10°C

Středa

slunce

4°C

teplota 7°C -0°C

Letenka Kristiansand

Kristiansand se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kristiansand - Norsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kristiansand.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist