letadlo ico Levné letenky do Krasnodar

Krasnodar je hlavním městem stejnojmenného ruského kraje, který se nachází v jihozápadní části Ruské federace u pobřeží Černého moře. Krasnodarem protéká řeka Kubáň a město leží přibližně 120 kilometrů severovýchodně od moře. Celková populace tohoto ruského města je 745 000 obyvatel, jejichž úředním jazykem je tu ruština a měnou ruský rubl. Levné letenky do Krasnodaru z Prahy jsou za výhodné ceny, tak neváhejte a zabookujte si je ještě dnes.

Letenky Praha - Krasnodar

Pashkovsky Airport

Zkratka letiště: KRR
Letenky do Ruska - Krasnodar

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Krasnodaru

Krasnodar International Airport, dříve známé jako Pashkovsky Airport, je mezinárodní letiště, které se nachází 12 kilometrů východně od Krasnodaru. Má IATA značení KRR a díky 3,1 milionu cestujících se jedná o největší letiště v jižní části Ruska a celkově deváté nejzaměstnanější v zemi. Letiště v Krasnodaru bylo založeno v roce 1932 a dnes se skládá ze tří příletových a vzletových drah, z nichž jsou dvě betonové a jedna asfaltová. Doprava do města je z letiště v Krasnodaru zajištěna trolejbusy 7 a 15 a autobusy 1a a 53. Další možností je si vzít taxi nebo si auto půjčit. Levné letenky do Krasnodaru z Prahy jsou za velmi nízké ceny, tak neváhejte a rezervujte si je ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.49
Krasnodar - místní čas: 3:25
Časové pásmo: Europe/Moscow (+ 3 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 45.03278, 38.976944
Vzdálenost z Prahy: 1916 km


Do Krasnodaru za turistickými cíli

Historická část města Krasnodaru se skládá především z budov, postavených v 19. století, přičemž ty jsou největší turistickou atrakcí. Dále se tu nachází věž Shukhov´s Hyperboloid, fontána Splash Fountain či obelisk k poctě vojáků Rudé armády. Za prohlídku stojí i Puškinova knihovna, která má zajímavou architekturu. Kulturní zážitek v Krasnodaru můžete získat v divadlech jako je Krasnodar Ballet Theater, Krasnodar Youth Theater, Krasnodar Musical Theater nebo státním cirkusu. Levné letenky do Krasnodaru z Prahy jsou za akční ceny, tak neváhejte a rezervujte si je ještě dnes.

Levné letenky do Krasnodaru

Chtěli byste se podívat do Ruska, ale obáváte se drahých letenek? Tak nyní už nemusíte, stačí, když si objednáte levné letenky do Krasnodaru, které jsou s odletem z Prahy. Tyto levné letenky do Krasnodaru z Prahy jsou za akční ceny, takže neváhejte a zabookujte si je, dokud nějaké jsou. Průměrná doba letu je z Prahy do Krasnodaru přibližně 3,5 hodiny, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky do Krasnodaru z Prahy ještě dnes.


Počasí Krasnodar

zataženo

17°C

Východ slunce: 5:25

Západ: 19:18

Sobota

sluncepolojasnodeštík

15°C

teplota 19°C 11°C

Neděle

zataženoMrholení

10°C

teplota 12°C 9°C

Pondělí

zataženodeštík

11°C

teplota 13°C 8°C

Úterý

sluncepolojasno

15°C

teplota 18°C 12°C

Letenka Krasnodar

Krasnodar se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Krasnodar - Rusko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Krasnodar.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist