letadlo ico Levné letenky do Kota Kinabalu

Kota Kinabalu dříve známé také jako Jesselton je hlavní město státu Sabah ve východní Malajsii. Nachází se na severozápadním pobřeží Bornea a jeho břehy omývá Jihočínské moře. Hora Kinabalu, podle kterého stalo město Kota Kinabalu jméno leží na východ od centra. Ve městě žije přes 450 000 obyvatel, v metropolitní oblasti je to potom 628 000 lidí. Úředním jazykem Kota Kinabalu je malajština, ale bez problémů se tu domluvíte i anglicky. Měnou je malajsijský ringgit. Zavítejte do tohoto Kota Kinabalu díky levným letenkám z Prahy.

Letenky Praha - Kota Kinabalu

Kota Kinabalu International Airport

Zkratka letiště: BKI
Letenky do Malajsie - Kota Kinabalu

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kota Kinabalu

Mezinárodní letiště Kota Kinabalu International Airport se nachází 8 kilometrů jihozápadně od centra Kota Kinabalu. Je to druhé nejzaměstnanější letiště v Malajsii a jeho označení je BKI. Letiště má jednu asfaltovou dráhu a novou budovu, kde se nachází dva terminály se 64 odbavovacími přepážkami. Ročně letiště Kota Kinabalu International Airport využije přes 6,7 milionu pasažérů. Pokud i vy chcete poznat Kota Kinabalu, na zdejší letiště se prodávají levné letenky z Prahy. Do města ze s letiště dostanete taxíkem nebo zapůjčeným autem.

Kota Kinabalu
Aktuální kurz: 1 MYR = 5.35
Kota Kinabalu - místní čas: 18:31
Časové pásmo: Asia/Kuala_Lumpur (+ 8 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 5.9749, 116.072403
Vzdálenost z Prahy: 10320 km


Do Kota Kibalu za turistickými cíli

V Kota Kibalu je mnoho zajímavých míst, která byste určitě neměli vynechat až sem poletíte s levnými letenkami z Prahy. Jedná se například o Atkinson Clock Tower, věž, kterou nechala postavit Mary Edith Atkinson  jako památku pro jejího syna, Padang Merdeka, kde byla vyhlášena nezávislost státu, nebo Petagas War Memorial, což je památník obětem druhé světové války. Ve městě Kota Kibalu je také spousta rekreačních míst, jako jsou parky, muzea nebo promenáda na pobřeží.

Levné letenky do Kota Kinabalu

Do tajemné Malajsie se dnes může podívat opravdu každý a to především díky levným letenkám, které se prodávají do této destinace. Do Kota Kinabalu se levné letenky dají snadno a rychle rezervovat online – se zařizováním tedy nebudete mít žádné starosti. Doba letu z Prahy do Kota Kinabalu s levnými letenkami je 21 hodin. Určitě se zabookováním letenek do Kota Kinabalu neváhejte, velmi rychle totiž mizí.


Počasí Kota Kinabalu

sluncepolojasnodeštík

27°C

Východ slunce: 6:27

Západ: 18:28

Středa

sluncepolojasno

27°C

teplota 29°C 25°C

Čtvrtek

sluncepolojasnodeštík

27°C

teplota 29°C 26°C

Pátek

sluncepolojasnodeštík

27°C

teplota 29°C 26°C

Sobota

zataženodeštík

27°C

teplota 29°C 25°C

Letenka Kota Kinabalu

Kota Kinabalu se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kota Kinabalu - Malajsie i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kota Kinabalu.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist