letadlo ico Letenky do Kosova
Kosovo

Kosovo oficiálně Kosovská Republika se nachází na Balkánském poloostrově. Je to sporné území, které vyhlásilo svou nezávislost na Srbsku v roce 2008 a od té doby stále nebylo plně uznáno. Hlavním městem Kosova je Priština, ve které žije přes 210 000 lidí. V celém státě je 1,8 milionu obyvatel. Úředním jazykem Kosova je albánština a srbština, regionálně se používá i bosenština, turečtina a romština. Časové pásmo je tu +1 hodina a jako měna tu platí euro. Rezervujte si levné letenky do Kosova ještě dnes.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.46


Letiště Kosovo

Podnebí v Kosovu

Klima v Kosovu je vlhké kontinentální s vlivy středomořského podnebí. Na severovýchodě je sušší podnebí s chladnějšími zimami a velmi teplými léty. Jihozápad je charakteristický teplejšími léty s vyššími srážkami a hustým sněžením v zimě. Průměrná teplota v létě se v Kosovu pohybuje kolem 25°C a v zimě kolem 0°C. Lepší je si levné letenky do Kosova objednávat na letní měsíce.

Do Kosova za turistickými cíli

V hlavním městě Prištině můžete vidět hodinovou věž, náměstí Skanderbeg, turistickou atrakci Newborn monument, vládní budovu nebo kosovské muzeum. Zajímavá je ale také mešita Sinan Pasha nebo klášter  Visoki Dečani. V Kosovu je také krásná příroda, která přímo zve k procházkám. Zavítejte s levnými letenkami do Kosova a prohlédněte si tohle všechno na vlastní oči.

Levné letenky do Kosova

Pojeďte s levnými letenkami do Kosova - krásné země na Balkáně. Levné letenky do Kosova si můžete pořídit za nízké ceny a navíc s odletem z Prahy. Rezervovat si je lze snadno a rychle online, nikde nic nemusíte složitě hledat. Letenky do Kosova jsou ale rychle pryč, tak si je raději rezervujte co nejdříve. Průměrná doba letu do Kosova z Prahy je 3 hodiny a 15 minut.

Kosovo

Kosovo je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Kosova čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist