letadlo ico Levné letenky z Prahy na Koltsovo International Airport
v Yekaterinburg - Rusko

Koltsovo International Airport je mezinárodní letiště nacházející se 16 kilometrů jihovýchodně od Jekatěrinburgu. Je to největší vzdušný přístav pro Sverdlovskou oblast, který tu byl otevřen už v roce 1943. Když si koupíte letenky do Jekatěrinburgu, tak jistě i na nich najdete napsáno Koltsovo International Airport s IATA kódem SVX. Letiště Koltsovo má jednu asfaltovou a jednu betonovou příletovou a vzletovou ranvej, na které tu dosedají letadla z různých zemí světa. Jejich pasažéři jsou potom odbavováni ve dvou terminálech, kdy terminál A slouží domácím letům a na terminál B se se svou letenkou podíváte i vy, jelikož obsluhuje mezinárodní lety. Každý rok letištěm Koltsovo projde přes 4,5 milionu pasažérů. Vydejte se do Ruska i vy a poznejte krásy Jekatěrinburgu za málo peněz, nyní vás to vyjde levně, když si včas objednáte levné letenky na Koltsovo International Airport z Prahy.

Koltsovo International Airport - SVX

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Ruska - Yekaterinburg
Zkratka letiště Koltsovo International Airport v Yekaterinburg - Russia je: SVX

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> SVX
Jednosměrná letenka

SVX -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Jekatěrinburgu z letiště Koltsovo

Nejblíže od terminálu najdete autobusovou zastávku, odkud vás jednotlivé linky odvezou do požadované destinace. O kousek dál najdete vlakovou zastávku, odkud jezdí rychlé vlaky přímo do Jekatěrinburgu a dalších měst v okolí. Jet můžete také bez čekání taxíkem, ale připravte si na to trochu více peněz. Další možností je pronajmou si na letišti auto a vyrazit po vlastní ose. Rezervovat si levné letenky na letiště Koltsovo z Prahy je velmi snadné a lze to udělat i online, tak na nic nečekejte a zabookujte si je ještě dnes.

Aktuální kurz: 100 RUB = 28.72
Yekaterinburg - místní čas: 21:21
Časové pásmo: Asia/Yekaterinburg (+ 5 hodin)
Časový posun: + 3 hodinLevné letenky na letiště Koltsovo v Jekatěrinburgu

Zaleťte se podívat do Ruska za málo peněz, právě nyní jsou vám k dispozici levné letenky na mezinárodní letiště Koltsovo International Airport, které si můžete snadno a rychle rezervovat online. Tyto levné letenky na letiště v Jekatěrinburgu jsou s odletem přímo z Prahy a průměrná doba letu je do této destinace necelé 4,5 hodiny. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak rozhodně neváhejte a zabookujte si akční letenky na letiště Koltsovo v Jekatěrinburgu z Prahy ještě dnes, dokud nějaké jsou. Většinou jsou totiž rychle vyprodané.


Počasí Yekaterinburg

sluncepolojasno

16°C

Východ slunce: 4:56

Západ: 20:51

Sobota

zataženo

17°C

teplota 22°C 12°C

Neděle

zataženo

16°C

teplota 21°C 12°C

Pondělí

zataženo

18°C

teplota 22°C 13°C

Úterý

zataženo

15°C

teplota 18°C 11°C

Středa

zataženo

18°C

teplota 20°C 16°C

Levná letenka z Prahy na Koltsovo International Airport
Yekaterinburg - Rusko

Letiště Koltsovo International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Yekaterinburg - Rusko, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Koltsovo International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist