letadlo ico Levné letenky do Kagoshima

Kagošima je japonské město, které leží na jihozápadě ostrova Kjúšu na poloostrově Sacuma na pobřeží Kagošimské zátoky. Je to hlavní město stejnojmenné prefektury. Kagošimě je někdy přezdíváno „japonská Neapol“ kvůli teplému klimatu a blízkosti stratovulkánu Sakurajima. Kagošima má přes 600 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu japonština a měnou japonský jen. Kupte si levné letenky do Kagošimy a užijte si dovolenou v Japonsku.

Letenky Praha - Kagoshima

Kagoshima Airport

Zkratka letiště: KOJ
Letenky do Japonska - Kagoshima

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Kagošimě

Letiště Kagoshima Airport leží asi 30 kilometrů severovýchodně od centra Kagošimy. Má značení KOJ a je to druhé nejzaměstnanější letiště na ostrově Kjúšů. Letiště Kagoshima bylo otevřeno v roce 1972. Má celkem jednu asfaltovou příletovou a vzletovou dráhu a jednu budovu terminálu, kudy každý rok projde přibližně 6 milionů cestujících. Z letiště Kagoshima se do centra města Kagošimy dostanete místní dopravou, taxíky nebo zapůjčeným autem z letiště. Leťte s levnými letenkami do Kagošimy z Prahy už zítra.

Aktuální kurz: 100 JPY = 19.88
Kagoshima - místní čas: 23:28
Časové pásmo: Asia/Tokyo (+ 9 hodin)
Časový posun: + 7 hodin

Souřadnice: 31.595791, 130.556717
Vzdálenost z Prahy: 8977 km


Do Kagošimy za turistickými cíli

Mezi hlavní turistické atrakce města patří park Ishibashi, ve kterém se nacházejí tři pozůstalé z pěti původních kamenných mostů, které tu byly vystavěny na konci 19. století. Kromě toho je ve městě velké akvárium, nádherné botanické zahrady, muzeum Meiji Restoration, zahrady Sengan-en a nákupní pasáž Tenmonkan. Odvážlivci se mohou podívat také ke stratovulkánu Sakurajima. Kupte si levné letenky do Kagošimy a užijte si dovolenou v této destinaci za malé peníze.

Levné letenky do Kagošimy

Leťte s levnými letenkami za poznáním do dalekého Japonska. Levné letenky do Kagošimy teď pořídíte opravdu za pakatel, tak neváhejte a co nejdříve si je rezervujte. Průměrná doba letu je z Prahy asi 14 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Letenky do Kagošimy z Prahy rezervujte ještě dnes.


Počasí Kagoshima

sluncepolojasno

12°C

Východ slunce: 5:47

Západ: 18:47

Neděle

sluncepolojasno

10°C

teplota 11°C 8°C

Pondělí

slunce

11°C

teplota 13°C 9°C

Úterý

slunce

14°C

teplota 16°C 12°C

Středa

sluncepolojasno

15°C

teplota 17°C 13°C

Čtvrtek

slunce

16°C

teplota 17°C 15°C

Letenka Kagoshima

Kagoshima se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Kagoshima - Japonsko i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Kagoshima.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist