letadlo ico Levné letenky do Hurghády

Hurghada se nachází na západním pobřeží Rudého moře, přičemž je to třetí největší město Egypta. Jedná se nejoblíbenější turistickou egyptskou destinaci u Rudého moře. V přístavu Hurghada žije přes 261 000 obyvatel. Úředním jazykem je tu arabština a měnou egyptská libra. Zarezervujte si levné letenky do Hurghady hned teď, letenky do Hurghady s odletem z Prahy totiž rychle mizí.

Letenky Praha - Hurghada

Hurghada International Airport

Zkratka letiště: HRG
Letenky do Egypta - Hurghada

Najdi nejlevnější letenku
Poslední akční letenky do Hurghády


Budapešť z Prahy - letenky za 806 Kč a pokračování do Ammánu za 809 Kč nebo Dubaj za 2417 Kč
Budapešť z Prahy - letenky za 806 Kč a pokračování do Ammánu za 809 Kč nebo Dubaj za 2417 Kč

24. 11.  |Budapešť letecky za cenu menší než za vlak si můžete dopřát s Ryanairem. Svojí cestu si pak ještě můžete protáhnout s akčními letenkami od Wizzairu z Budapešti. Abú Dhábí, Ammán, Dubaj, Hurghada nebo Honolulu tak ... Podrobnosti


Další akční letenkyLetiště v Hurgádě

Mezinárodní letiště Hurghada International Airport leží ve vnitrozemí asi 5 kilometrů jihozápadně od centra Hurghady. Jedná se o druhé nejrušnější letiště v Egyptě. Hurghada International Airport má IATA kód HRG. Letiště má jednu přistávací a vzletovou dráhu a celkem dva terminály. Terminál číslo 1 je novější a byl postaven v moderním architektonickém stylu. Každý rok je na Hurghada International Airport odbaveno na 7 milionů spokojených cestujících. Doprava do města je z letiště zajištěna v podobě kyvadlové dopravy, minibusů a taxíků. Kupte si levné letenky do Hurghady a cestuje do Egypta lacině.

Hurghada
Aktuální kurz: 1 EGP = 1.43
Hurghada - místní čas: 9:44
Časové pásmo: Africa/Cairo (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 27.25738, 33.812908
Vzdálenost z Prahy: 3026 km


Do Hurghady za turistickými cíli

Hurghada je oblíbeným turistickým cílem především díky mnohakilometrovým přírodním plážím. Můžete se tu opalovat, užívat si teplé vody a příjemného prostředí. Moře je tu skvělé také pro potápění a šnorchlování – lokality pro tyto sporty jsou hlavně Abu Ramada Islandu, Giftun Kebir a Giftun Soraya. Potopit se ale můžete i k vraku El Mina nebo Rosalie Moller. V Hurghadě se nachází mešita El Nasr Way a nejrůznější bazary. Zaplaťte si levné letenky do Hurghady a dopřejte si tu pravou dovolenou.

Levné letenky do Hurghady

Poleťte za exotickou dovolenou do Egypta! Levné letenky do Hurgády vás nyní vyjdou opravdu lacino a navíc jsou s odletem z Prahy. Využijte této skvělé nabídky a kupte si levné letenky do Hurghady online teď hned. Průměrná doba letu do Hurghady z Prahy je 4 hodiny. Dopřejte si dovolenou s levnými letenkami do Hurghady ještě letos.


Letenka Hurghada

Hurghada se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hurghada - Egypt i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hurghády.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace