letadlo ico Levné letenky z Prahy na Hurghada International Airport
v Hurghada - Egypt

Hurghada International Airport je druhé největší mezinárodní letiště v Egyptě, které se nachází přibližně 5 kilometrů jihozápadně od El Daharu, centra Hurghady. Každoročně tudy projde přes 6 milionů cestujících, převážně tvořených turisty a dovolenkáři. IATA letiště je HRG, které budete mít na své letence do Hurghady také. Hurghada International Airport má celkem dvě příletové a vzletové ranveje z asfaltu, na kterých dosedají letadla z domácích i zahraničních destinací. Jejich pasažéři jsou následně podle svých letenek obsluhováni ve dvou terminálech, které jsou značené čísly 1 a 2, přičemž terminál 1 prošel v roce 2015 modernizací. Užijte si svou dovolenou v Egyptě za výhodné ceny, stačí, abyste si včas zakoupili levné letenky na mezinárodní letiště Hurghada International Airport z Prahy.

Hurghada International Airport - HRG

Vyhledávejte s námi ty nejlevnější letenky do Egypta - Hurghada
Zkratka letiště Hurghada International Airport v Hurghada - Egypt je: HRG

Najdi tu nej letenku z Prahy

Z Vídně
Nejlevnější letenka

Praha -> HRG
Jednosměrná letenka

HRG -> Praha
Jednosměrná letenka

Dostupnost do Hurghady z letiště

Letiště Hurghada International Airport je s městem spojeno velkým počtem autobusovým linek. Autobusová zastávka se nachází venku před terminálem, kde každou chvíli zastavují pravidelné spoje. Bez čekání se do Hurghady můžete přepravit taxíkem, který vás ale vyjde podstatně dráž. V pohodlí můžete jet také pronajatým autem z letiště. Dopřejte si dovolenou v Egyptě a poznejte zdejší exotickou atmosféru, když budete mít levné letenky na letiště Hurghada z Prahy, vyjde vás to lacino.

Aktuální kurz: 1 EGP = 1.48
Hurghada - místní čas: 15:10
Časové pásmo: Africa/Cairo (+ 2 hodin)
Časový posun: + 1 hodin

Souřadnice: 27.17832, 33.79944


Levné letenky na letiště Hurghada International Airport v Egyptě

Zaleťte se podívat na vlastní oči na slavné pyramidy v Gíze, vykoupejte se v teplém moři a poznejte zemi faraónů za výhodné ceny. Levné letenky na letiště Hurghada International Airport v Egyptě jsou s odletem z Prahy a snadno si je můžete opatřit na internetu, kde vás vyjdou na pár korun. Dovolená v Egyptě už nemusí být vaším snem, splňte si své přání a leťte, dokud nějaké akční letenky na letiště Hurghada z Prahy jsou. Průměrná doba letu je z Prahy asi 4 hodiny.


Levná letenka z Prahy na Hurghada International Airport
Hurghada - Egypt

Letiště Hurghada International Airport je dostupné z Prahy i z Vídně. Levnou letenku na toto letiště ve městě Hurghada - Egypt, můžete u nás najít již dnes. Kromě zpátečních letenek na letiště Hurghada International Airport najdeme i nejlevnější jednosměrné letenky do Prahy a Vídně.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist