letadlo ico Levné letenky do Hokkaido
Japonsko

Hokkaido, známý také jako Ezo, Yezo, Yeso, nebo Yesso, je druhý největší japonský ostrov. Je největším a zároveň nejseverněji položeným japonským ostrovem a od ostrova Honšú ho dělí Cugarský průliv. Na severu je Hokkaido omýváno Ochotským mořem, na západě Japonským mořem a na východě Pacifikem. Celková populace ostrova je 5,5 milionu, z čehož 1,9 milionu lidí žije v hlavním městě Sapporo. Na ostrově Hokkaido se mluví japonsky a platí japonským jenem. Časové pásmo je tu +9 hodin. Levné letenky na Hokkaido z Prahy si nezapomeňte objednat včas.

Letenky Hokkaido

Podnebí na Hokkaido

Většina ostrova má vlhké kontinentální klima s celkem chladnými léty a zasněženými zimami. Průměrná teplota během léta je tu do 22°C a v zimě klesá až k -10°C. Velmi záleží na nadmořské výšce a vzdálenosti od oceánu. Dešťové srážky přecházejí od 1600 mm v horách na 800 mm v nížinách a na pobřeží. Levné letenky na Hokkaido směřujte spíše na letní měsíce.

Aktuální kurz: 100 JPY = 19.93


Na Hokkaido za turistickými cíli

Kromě výše zmíněných přírodních rezervací a parků se podívejte určitě například do hlavního města Sapporo. V Sapporo se nachází kancelářská budova vlády Hokkaido, hodinová věž, svatyně Hokkaido a televizní věž Sapporo. Kromě toho je tu mnoho muzeí, divadel, parků a galerií, kde poznáte zdejší kulturu. Na Hokkaido leží také stratovulkán Usu a Meakan, hora Apoi a Eniwa. Kupte si levné letenky na ostrov Hokkaido a podívejte se do Japonska.

Na Hokkaido za přírodou

Na ostrově Hokkaido najdete velký počet národních parků a rezervací. Příroda je tu velmi rozmanitá a mezi divokou zvěří se nachází i vzácné druhy. Jedním z nich je například medvěd hnědý. Z rostlin se tu nachází olše, jedle, borovice a další stromy. Podívejte se do národního parku Shiretoko, Akan nebo Kushiro-shitsugen s levnými letenkami z Prahy.

Levné letenky na ostrov Hokkaido

Chtěli byste se podívat do Japonska, ale obáváte se drahých letenek? Tak teď už nemusíte, protože na ostrov Hokkaido se prodávají velmi levné letenky. Levné letenky na Hokkaido jsou s odletem z Prahy a snadno si je rezervujete po internetu. Zvládne to opravdu každý. Průměrná doba letu na Hokkaido z Prahy je 16 hodin, ale záleží na konkrétní destinaci. Kupte si letenky na Hokkaido ještě dnes.

Letenka Hokkaido

Hokkaido a jak se tam dostat lacino? Levnou letenku Praha - Hokkaido snadno zabookujete právě zde.
Letenka do Hokkaido vám udělá radost ještě dnes.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist