letadlo ico Levné letenky do Hengyang

Hengyangu neboli Cheng-jang je druhé největší město provincie Chu-nan, která se nachází na jihozápadě Čínské lidové republiky. Rozkládá se na obou březích řeky Siang-ťiang asi 160 kilometrů od hlavního města provincie Čchang-še. Cheng-jang má přes jeden milion obyvatel, jako městská prefektura v něm žije přes 7,1 milionu lidí. Úředním jazykem je tu čínština a měnou čínský jüan. Užijte si dovolenou v Číně, musíte si jen co nejdříve rezervovat levné letenky do Cheng-jangu, které jsou s odletem z Prahy.

Letenky Praha - Hengyang

Hengyang Airport

Zkratka letiště: HNY
Letenky do Číny - Hengyang

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hengyangu

Hengyang Nanyue Airport je název pro nové letiště sloužící Hengyangu, které v roce 2014 nahradilo původní vojensko-civilní Hengyang Bajialing Airport. Nachází se v Yunji Town a pojmenované je podle hory Heng či Nanyue. Jeho IATA značení je HNY. Letiště v Hengyangu má jednu příletovou a vzletovou dráhu a jeden terminál, který má do roku 2020 zajistit až 360 000 cestujících ročně. Do města se z letiště v Hengyangu dostanete místní dopravou. Levné letenky do Hengyangu z Prahy jsou teď za výhodné ceny, tak neváhejte.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Hengyang - místní čas: 3:50
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 36.792191, 99.073723
Vzdálenost z Prahy: 6618 km


Do Cheng-jangu za turistickými cíli

Cheng-jang je známé jako „Město divokých hus“, které tu odpočívají během svého tažení na jih a také jako „Jasná perla v jižní Číně. Město bylo těžce poškozeno během bojů v druhé světové válce, ale přesto se tu dochovalo několik památek, jako je například akademie Shigu, Dračí věž, konfuciánská škola a pagoda Laiyan. Asi 45 kilometrů severně od Cheng-jangu navíc najdete horu Heng, která patří mezi čtyři posvátné hory buddhismu. Poleťte se podívat do Číny, je to snadné, stačí si včas rezervovat levné letenky do Cheng-jangu z Prahy.

Levné letenky do Hengyangu

Leťte za památkami a kulturou Číny, je to snadné, stačí si totiž objednat levné letenky do Hengyangu, které jsou s odletem z Prahy. Tyto levné letenky do Hengyangu z Prahy si lze zabookovat snadno a rychle online, nikam kvůli nim nemusíte. Průměrná doba letu je z Prahy do Cheng-jangu asi 13 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Zabookujte si levné letenky do Cheng-jangu z Prahy a užijte si dovolenou snů.


Počasí Hengyang

zataženodeštík

17°C

Východ slunce: 6:07

Západ: 18:52

Středa

zataženodeštík

16°C

teplota 18°C 15°C

Čtvrtek

zataženoMrholení

16°C

teplota 17°C 14°C

Pátek

zataženoMrholení

18°C

teplota 19°C 16°C

Sobota

zataženoMrholení

16°C

teplota 18°C 15°C

Letenka Hengyang

Hengyang se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hengyang - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hengyang.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist