letadlo ico Levné letenky do Hanzhong

Hanzhong neboli Chan-čung je městská prefektura, která se nachází na jihozápadě Čínské lidové republiky v provincii Šen-si. Rozkládá se na obou březích největšího přítoku řeky Jang-c´ Hanshui River, přičemž je známé jako rodiště dynastie Chan. Celková populace Chan-čungu je 3,7 milionu obyvatel, kteří tu mluví čínsky a platí čínským jüanem. Pořiďte si levné letenky do Chan-čungu z Prahy, dokud nějaké jsou.

Letenky Praha - Hanzhong

Hanzhong Airport

Zkratka letiště: HZG
Letenky do Číny - Hanzhong

Najdi nejlevnější letenku

Letiště v Hanzhongu

Hanzhong Chenggu Airport, známé také jako Chenggu Air Base, je napůl vojenské napůl civilní letiště, které slouží městu Hanzhong. Nachází se v Chenggu asi 5 kilometrů jihozápadně od centra města. Otevřeno bylo nedávno a to v roce 2014, kdy nahradilo dřívější letiště Hanzhong Xiguan Airport. Jeho IATA značení je HZG a skládá se z jedné příletové a vzletové dráhy. Zároveň má také pouze jeden terminál, kudy ročně projde velký počet spokojených cestujících z domácích i zahraničních destinací. Levné letenky do Hanzhongu z Prahy pořídíte teď opravdu levně, tak neotálejte.

Aktuální kurz: 1 CNY = 3.34
Hanzhong - místní čas: 3:24
Časové pásmo: Asia/Shanghai (+ 8 hodin)
Časový posun: + 6 hodin

Souřadnice: 33.072781, 107.030281
Vzdálenost z Prahy: 7427 km


Do Chan-čungu za turistickými cíli

V Chan-čungu najdete mnoho zajímavých míst, kam byste se určitě během své návštěvy v této destinaci měli jít podívat. Patří mezi ně určitě taoistický chrám ve zdejší architektuře, most Ancient Hutou Bridge, potom Baijiang Platform, muzeum města Chan-čungu, starověké město Quingmuchuan a pamětní muzeum Zhangqian. Až se budete chtít pokochat čínskou přírodou, projděte se po národním lesním parku Liping National Forest Park. V Chan-čungu se ani náhodou nebudete nudit, tak si kupte levné letenky do Chan-čungu z Prahy a leťte letos na dovolenou do Číny.

Levné letenky do Hanzhongu

Chcete se podívat do dalekých zemí, ale obáváte se drahých letenek do těchto destinací? Tak teď už nemusíte, protože si snadno můžete objednat levné letenky do čínského města Hanzhongu a to navíc s odletem z Prahy. Průměrná doba letu je z Prahy do Hanzhongu asi 12 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Pokud vás tato nabídka zaujala, tak neotálejte, levné letenky do Hanzhongu z Prahy jsou za výhodné ceny.


Počasí Hanzhong

zataženoMrholení

12°C

Východ slunce: 6:24

Západ: 19:19

Středa

zataženo

11°C

teplota 13°C 9°C

Čtvrtek

zataženo

14°C

teplota 17°C 12°C

Pátek

zataženo

16°C

teplota 19°C 14°C

Sobota

zataženo

18°C

teplota 21°C 16°C

Letenka Hanzhong

Hanzhong se těší na Vaši návštěvu. Z Prahy i z jiných letišť, jako z Vídně, Brna, Ostravy, Pardubic, Bratislavi, Mnichova, Berlína a dalších, naleznete na LevneLEtenkyZPrahy.cz za skvělou cenu. Najdeme Vám tu nejlevnější zpáteční letenku do Hanzhong - Čína i jednosměrné letenky do Prahy nebo z Prahy do Hanzhong.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist