letadlo ico Letenky Guadeloupe

Guadeloupe je ostrovní zámořský department patřící Francii, který se nachází v oblasti Závětrných ostrovů v Malých Antilách. Skládá se ze dvou větších ostrovů Basse-Terre a Grande-Terre, ale také dalších menších ostrovů. Celková populace Guadeloupe, státu, který je nejvzdálenějším regionem patřícím do Evropské unie, je 403 000 obyvatel. Hlavním městem je Basse-Terre, které je domovem pro 12 000 lidí. Úředním jazykem je tu francouzština a měnou euro. Guadeloupe leží v časovém pásmu -4 hodiny. Levné letenky do Guadeloupe z Prahy seženete snadno na internetu.

Aktuální kurz: 1 EUR = 25.46


Letiště Guadeloupe

Podnebí v Guadeloupe

Klima v Guadeloupe je tropického charakteru, a kromě toho je navíc ovlivňováno pasáty. Pravidelně se tu střídají mokřejší a sušší období, ale teplota se během roku příliš nemění a stále se pohybuje kolem tropických hodnot tedy mezi 25°c až 30°C. Během roku tu naprší přibližně 1 779 mm srážek. Levné letenky do Guadeloupe z Prahy si objednejte co nejdříve, dokud nějaké jsou.

Do Guadeloupe za turistickými cíli

Do exotického Guadeloupe se jezdí především kvůli dovolené u moře – pobřeží nabízí mnoho písečných pláží, čisté moře a mnoho hodin slunečního svitu. Vyzkoušet tu můžete potápění, šnorchlování ale také třeba surfování nebo windsurfing. V přírodě tu uvidíte kromě divokých zvířat a vodopádů také sopku Soufriére. V hlavním městě Guadeloupe Basse-Terre najdete zase pevnost Delgrés, katedrálu, palác d´Orléans a také muzeum. Vydejte se za oceán a poznejte s levnými letenkami do Guadeloupe z Prahy další kousek světa.

Do Guadeloupe za přírodou

Fauna i flóra v Guadeloupe je velmi rozmanitá a vy ji můžete vidět na vlastní oči, když si koupíte levné letenky do této destinace. Lze tu vidět například pelikány, kolibříky, drozdy, mořské želvy, mangusty, agouti nebo guadeloupského mývala. Při procházce přírodou se nezapomeňte zastavit u vodopádů Carbet.

Levné letenky do Guadeloupe

Užijte si exotickou dovolenou na ostrově v Karibiku a to za velmi malé peníze. Levné letenky do Guadeloupe jsou s odletem přímo z Prahy a lze je objednat snadno a rychle na internetu. Levné letenky do Guadeloupe jsou za akční ceny a průměrná doba letu je z Prahy do Guadeloupe asi 11 hodin, které strávíte v pohodlném letadle. Rezervujte si levné letenky do Guadeloupe z Prahy ještě dnes.

Guadeloupe

Guadeloupe je zemí, která stojí za návštěvu. Levné letenky do Guadeloupe čekají pouze na Vás, až si je zabookujete. Nejlevnější letenky z Prahy nebývají k mání dlouho a proto si prosím pospěště.

Používáme soubory cookie k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Více informací informace    

TOPlist